UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 982503 z 2020-09-16 15:25:14

MEBLE WÓJCIK  SP. Z O. O.

poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK  / MECHANIK

Zakres obowiązków:

- utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń

- usuwanie bieżących awarii, dbanie o stan techniczny maszyn,

- profilaktyczna konserwacja i utrzymanie ruchu zgodnie z obowiązującymi normami

- ciągłe doskonalenie swoich kompetencji zawodowych.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mechanika, budowa maszyn)

- aktualne uprawnienia elektryczne SEP,

- umiejętność czytania schematów elektrycznych

- praca w systemie zmianowym

Firma oferuje:

Odpowiedzialne stanowisko o dużym stopniu samodzielności,

Ciekawą pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

Stabilne zatrudnienie

Bogaty pakiet socjalny

CV prosimy składać na adres mailowy: rekrutacja@meblewojcik.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

PROSIMY O UMIESZCZENIE W CV KLAUZULI ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH O PONIŻSZEJ TREŚCI:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja
Kontakt

Adres:

Meble Wójcik, Elbląg

(Ogłoszeniodawca zweryfikowany przez portEl.pl)

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
      MEBLE WÓJCIK SP Z O. O.

  poszukuje:

PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH

Pracownikom oferujemy: umowę o pracę, stałe zatrudnienie, pakiety socjalne (pakiety medyczne, karty podarunkowe na święta, bonusy rekomendacyjne).

KUPIĘ KAŻDE AUTO, PŁACĘ   GOTÓWKĄ OD

KUPIĘ KAŻDE AUTO, PŁACĘ   GOTÓWKĄ OD RĘKI    !!! STAN OBOJĘTNY !!! GOTÓWKA I ODBIÓR OD ZARAZ !!!  NOWSZE i  STARSZE AUTA Z ROCZNIKÓW 1996-2017r. NAJLEPIEJ CAŁE ŁADNE I SPRAWNE. A TAKŻE PO WYPADKU, USZKODZONE, ZANIEDBANE, BEZ WAŻNYCH OPŁAT, ZBĘDNE, ANGLIKI, MOTOCYKLE i  INNE. CHCESZ SPRZEDAĆ SWOJE AUTO POTRZEBUJESZ GOTÓWKI STARE AUTO JEST CI NIE POTRZEBNEZADZWOŃ, KUPIĘ JE OD RĘKI !!

MŁODSZY SPECJALISTA DS.   EKSPORTU

Miejsce pracy: ELBLĄG

PRZYJMIEMY DO PRACY W RESTAURACJI Stara

PRZYJMIEMY DO PRACY W RESTAURACJI Stara Karczma:

- POMOC KUCHENNĄ

(zmywanie, obieranie, proste prace w kuchni)

-KUCHARZA

(doświadczenie w zawodzie, odpowiedzialność)

- KELNERA

(praca z gościem indywidualnym, praca na barze)

Hurtownia Tapicerska " Hebald "- pianki

Hurtownia Tapicerska " Hebald "

- pianki poliuretanowe

- materialy obiciowe

- akcesoria tapicerskie

- wlokniny wysokopuszyste (owata)

- tkaniny samochodowe  - sprezyny bonell, faliste

- zszywki

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe ATTYKA Sp. z o. o. z Elbląga zatrudni sprzedawcę do działu OKNA I DRZWI . Osoba to będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę klienta w siedzibie firmy jak i sporządzanie ofert i pomiar montażowy. W związku z powyższym oczekujemy: -...
Firma Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Oferowane usługi wykonujemy zarówno w warsztatach Partner Serwis, jak i bezpośrednio u Klientów. Działamy na rynku od 2002 roku. Obecnie firmę tworzy 6 oddziałów świadczących serwis...
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń