UWAGA!

Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 578702 z 2021-10-14 14:30:36

Elbląg MONTER - SZLIFIERZ - POMOCNIK MONTERADYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ  POLSKA FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA

MONTER - SZLIFIERZ - POMOCNIK MONTERA

DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ  POLSKA FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA  PROXMUS  Z NAJWIĘKSZYM ZAKŁADEM NA MODRZEWINIE  POSZUKUJE PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:

MONTER - SZLIFIERZ  - POMOCNIK MONTERA

Lokalizacja:  ELBLĄG (Modrzewina)

Zadania:

  • Obsługa szlifierki kątowej, taśmowej oraz palcowej,
  • Umiejętność przygotowania detali do montażu,
  • Dobór odpowiednich narzędzi
  • Obróbka powierzchni zgodnie z rysunkiem
  • Precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Wyrównywanie powierzchni napawanej
  • Przygotowywanie materiału do dalszej produkcji na podstawie rysunku
  • Montaż konstrukcji i podzespołów stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym,

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
  • Wykształcenie zawodowe średnie techniczne
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i czytanie dokumentacji technicznej
  • Odpowiedzialność, samodzielność i terminowość
  • Znajomość narzędzi pomiarowych i warsztatowych
  • Umiejętność pracy zespołowej

Nasza oferta:

  • Stałe, stabilne zatrudnienie
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca stacjonarna
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.

CV prosimy przesyłać na adres: praca@proxmus.com

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja
Kontakt

Adres:

PROXMUS Sp. z o. o. Sp. k.

Kom.:

60X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.proxmus.com

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
KUPIĘ KAŻDE AUTO, PŁACĘ   GOTÓWKĄ OD RĘKI    !!! STAN OBOJĘTNY !!! GOTÓWKA I ODBIÓR OD ZARAZ !!!

KUPIĘ KAŻDE AUTO, PŁACĘ   GOTÓWKĄ OD RĘKI    !!! STAN OBOJĘTNY !!! GOTÓWKA I ODBIÓR OD ZARAZ !!!  NOWSZE i  STARSZE AUTA Z ROCZNIKÓW 1996-2017r. NAJLEPIEJ CAŁE ŁADNE I SPRAWNE. A TAKŻE PO WYPADKU, USZKODZONE, ZANIEDBANE, BEZ WAŻNYCH OPŁAT, ZBĘDNE, ANGLIKI, MOTOCYKLE i  INNE. CHCESZ SPRZEDAĆ SWOJE AUTO POTRZEBUJESZ GOTÓWKI STARE AUTO JEST CI NIE POTRZEBNEZADZWOŃ, KUPIĘ JE OD RĘKI !!

Szukam dobrego domu dla 2 kotków:2 kotki szare / bure1 czarny

Szukam dobrego domu dla 2 kotków:

2 kotki szare / bure

1 czarny

Wynajmę kawalerkę w centrum

ODKUPIMY TWOJE AUTO

Działka budowlana w pięknie położonym miejscu blisko Elbląga. Doskonała inwestycja, miejsce w malowniczo położonej

Działka budowlana w pięknie położonym miejscu blisko Elbląga. Doskonała inwestycja, miejsce w malowniczo położonej okolicy. Nowa cena niższa o 20.000 PLN. TYLKO ~31.70 PLN / m2

Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń