UWAGA!

Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 549667 z 2021-06-11 11:54:28

Elbląg OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA NA STANOWISKO:PRACOWNIK MAGAZYNOWY Miejsce pracy: Elbląg, ul. Skrzydlata

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA NA STANOWISKO:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Miejsce pracy: Elbląg, ul. Skrzydlata 28

Region: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja wyrobów gotowych,
  • Silna motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Praca na jedną zmianę.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w młodym, ambitnym, energicznym zespole.

PROSIMY O UMIESZCZENIE W CV KLAUZULI ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH O  PONIŻSZEJ  TREŚCI:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Obsługa magazynu
Kontakt

Adres:

LUPUS FABRYKA MEBLI SP. Z O.O.SP.K.

WWW:

lupus.eu

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
KUPIĘ TWOJE AUTO ! GWARANCJA  NAJWYŻSZEJ CENY !SKUPUJEMY AUTA WSZYSTKICH MAREK BEZ WZGLĘDU NA STAN I ROCZNIK,

KUPIĘ TWOJE AUTO ! GWARANCJA  NAJWYŻSZEJ CENY !

SKUPUJEMY AUTA WSZYSTKICH MAREK BEZ WZGLĘDU NA STAN I ROCZNIK, OSOBOWE I DOSTAWCZE!!!

-CAŁE, SPRAWNE, ZADBANE, DO POPRAWEK

-POWYPADKOWE, ZANIEDBANE, BEZ OPŁAT, USZKODZONE, ANGLIKI, PO FIRMACH

-DOSŁOWNIE KAŻDE AUTO RÓWNIEŻ DO KASACJI

SZYBKI DARMOWY DOJAZD I WYCENA

-LEGALNA FIRMA-

*ZADZWOŃ I SIĘ PRZEKONAJ ZAPRASZAMY*

GOTÓWKA OD RĘKI !!!

Operator koparki praca w delegacji.

Operator ładowarki praca w delegacji.

# SKUP SAMOCHODÓW #NAJLEPSZE CENY W MIEŚCIE - ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ!SPRZEDAJESZ AUTO? ZADZWOŃ DO NAS!RZETELNA FIRMA,

# SKUP SAMOCHODÓW #

NAJLEPSZE CENY W MIEŚCIE - ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ!

SPRZEDAJESZ AUTO? ZADZWOŃ DO NAS!

RZETELNA FIRMA, KTÓRA POZYSKUJE SETKI KLIENTÓW ROCZNIE OD PONAD 10 LAT NABĘDZIE TWOJE AUTKO.

PŁACIMY GOTÓWKĄ!!!

K-U-P-U-J-E-M-Y        A-U-T-A:

# CAŁE, ŁADNE

# USZKODZONE, POWYPADKOWE, SKORODOWANE, ZANIEDBANE

# BEZ WAŻNYCH OPŁAT (UBEZPIECZENIE, PRZEGLĄD)

# POJAZDY RÓWNIEŻ NADAJĄCE SIĘ DO ZŁOMOWANIA

DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA 24H PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU-ZADZWOŃ!

PRZEPROWADZKI, TANI TRANSPORT W ELBLĄGU- OSOBY DO NOSZENIA, WYWÓZ STARYCH MEBLIJESTEŚMY FIRMĄ, KTÓRA OD LAT

PRZEPROWADZKI, TANI TRANSPORT W ELBLĄGU- OSOBY DO NOSZENIA, WYWÓZ STARYCH MEBLI

JESTEŚMY FIRMĄ, KTÓRA OD LAT OFERUJE:

-PRZEPROWADZKI

-USŁUGI TRANSPORTOWE

-MONTAŻ/ DEMONTAŻ

-WYWÓZ STARYCH MEBLI

-CZYSZCZENIE MIESZKAŃ

ZAPEWNIAMY:

-BRAK USZKODZEŃ I ZABRUDZEŃ

-NAJWIĘKSZE ZDOSTĘPNYCH AUTA DOSTAWCZE, PRZYSTOSOWANE DO PRZEPROWADZEK

-TERMINOWOŚĆ-NISKIE CENY

-BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

-ZGRANĄ, PROFESJNALNĄ EKIPĘ

Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Jesteśmy ekspertami w obszarze

Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Jesteśmy ekspertami w obszarze remontów, modernizacji, konserwacji oraz utrzymania ruchu maszyn i urządzeń. Działamy na rynku od 2002 roku. Obsługujemy ponad 1000 Klientów. Firmę tworzy 8 oddziałów świadczących serwis przemysłowy i zatrudniających około 500 osób. Główna siedziba firmy znajduje się w Elblągu.

Dołącz do naszego zespołu jako:

Technik serwisu - Mechanik utrzymania ruchu

Oddział Elbląg

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Przyjmę do pracy Stanowisko: sprzedawca Lokalizacja: U Pawła (Sklep spożywczy U Pawła przy ulicy Bema i bufet na CRW Dolinka przy ulicy Moniuszki). Wymagania: umiejętność organizowania czasu pracy, miłe usposobienie, komunikatywność,...
Sales AssistantMiejsce pracy: Elbląg
Sales Assistant Miejsce pracy: Elbląg
Przyjmę do pracy pomocników brukarzy atrakcyjne zarobki.
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń