UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 960604 z 2020-06-30 14:50:17

 OBECNIE

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA NA STANOWISKO:

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA I PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Elbląg, ul. Skrzydlata 28

Zadania:

  • przyjmowanie zamówień oraz wprowadzanie poszczególnych pozycji do systemu,
  • planowanie procesu produkcji na podstawie zamówień spływających cyklicznie od klientów,
  • analiza oraz przygotowanie gospodarki materiałowej pod konkretne zamówienie,
  • ścisła współpraca z działem handlowym oraz konkretnymi komórkami produkcyjnymi w celu realizacji zamówienia,
  • kontrola terminowości oraz postępów produkcji danego zamówienia w tym bieżąca obsługa przy rozwiązywaniu problemów,
  • bieżąca współpraca z działem zaopatrzenia i magazynu,
  • uczestniczenie w codziennych odprawach produkcyjnych,
  • sporządzanie analiz dotyczących  produkcji,
  • obsługa pełnej dokumentacji magazynowej i sprzedażowej (w tym dokumentów WZ, FS, RW),

Oczekiwania:

  • doświadczenie w planowaniu produkcji w firmie produkcyjnej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności strategiczne oraz analityczne,
  • umiejętność pracy na liczbach/KPI,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z 30 letnią tradycją,
  • rozwój w dynamicznej, nowo powstającej wewnętrznej jednostce biznesu.

PROSIMY O UMIESZCZENIE W CV KLAUZULI ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH O  PONIŻSZEJ  TREŚCI:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja
Kontakt

Adres:

LUPUS FABRYKA MEBLI SP. Z O.O.

WWW:

lupus.eu

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Audi a4 b6

Audi a4 b6

FAIRPLAY - firma  z 15 letnim

FAIRPLAY - firma  z 15 letnim doświadczeniem

oferuję:

REMONTY MIESZKAŃ - "POD KLUCZ"

POMOC W WYCENIE I DOBÓR MATERIAŁÓW GRATIS

i zapewnia naprawdę doświadczonych fachowców!

POLECAM  piękny apartament - BIELANY

Wynajmę, osobom niepalącym, SAMODZIELNE

Wynajmę, osobom niepalącym, SAMODZIELNE MIESZKANIE z aneksem  kuchennym i łazienką.

Mieszkanko bardzo ciche, nowocześne w pełni  umeblowane  i wyposażone (telewizor, pralka, lodówka kuchenka z piekarnikiem)

Całkowity koszt wynajmu wynosi 950 zł, w koszt mieszkania wliczony jest czynsz i media; centralne ogrzewanie, ciepła i zimna woda, energia elektryczna, miejsce parkingowe, wifi oraz dostep do wspolnego tarasu.

KAUCJA zwrotna

W pobliżu Biedronka oraz autobus.

Wynajmę pomieszczenie 400 m2Elblągul.

Wynajmę pomieszczenie 400 m2

  • Elbląg
  • ul. Mazurska
  • przynależny parking 250 m2

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Praca biurowa - Obsługa klienta w języku polskim i angielskim
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń