Elbląg     MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.    poszukuje:MAGAZYNIERÓW

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje:

MAGAZYNIERÓW

Firma oferuje:

  • pracę w jednej z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się firm w branży meblarskiej,
  • stałą pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (pakiety medyczne, świąteczne karty podarunkowe i inne),
  • możliwość rozwoju zawodowego,

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie oraz kontrola dostaw,
  • przygotowywanie i realizowanie wysyłek do klienta,
  • kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi,
  • realizacja powierzonych zadań w ramach prowadzonej gospodarki magazynowej,
  • utrzymywanie jakościowych standardów poprzez przestrzeganie procedur,
  • przestrzeganie przepisów BHP,
  • dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia,
  • utrzymywanie obszaru magazynu w jak najwyższej czystości i porządku.

Wymagania:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (operator wózka widłowego) - MILE WIDZIANE
  • umiejętność pracy w oparciu o procedury, instrukcje pracy, instrukcje BHP oraz politykę jakości,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, odpowiedzialność i uczciwość,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane.

W PRZYPADKU BRAKU UPRAWNIEŃ DO KIEROWANIA WÓZKIEM WIDŁOWYM JEST MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA W FIRMIE SZKOLENIA I EGZAMINU UDT

PRACA W SYSTEMIE III ZMIENNYM

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie CV poprzez FORMULARZ REKRUTACYJNY.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o poniższej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Obsługa magazynu

Adres:

Meble Wójcik, Elbląg

(Ogłoszeniodawca zweryfikowany przez portEl.pl)

Kom.:

78X XXX XXX (pokaż)

D. R.E. Sp. z o. o.    z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4 poszukuje pracownika na

D. R.E. Sp. z o. o.    z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4 poszukuje pracownika na stanowisko Mechanik.

Zakład produkcyjno-handlowy "ABO" prowadzi rekrutację na stanowiska:

  • OPERATORA MASZYN STOLARSKICH
  • POMOCNIK OPERATORA MASZYN STOLARSKICH

Cv na email bądź osobiście w siedzibie firmy

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.    poszukuje pracownika na stanowisko:Konstruktor w Dziale Technologicznym

poszukuje pracownika na stanowisko:

Konstruktor w Dziale Technologicznym

Kawiarnia Wyspa Skarbów poszukuje BARISTĘ  praca od zaraz, na stałe. Szukamy osoby, która lubi kawę tak jak my!Nie

Kawiarnia Wyspa Skarbów poszukuje BARISTĘ praca od zaraz, na stałe.

Szukamy osoby, która lubi kawę tak jak my!

Nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy, najważniejsza jest chęć do pracy.

Oczekujemy dokładności, dobrego kontaktu z gośćmi,

umiejętności pracy w zespole i przede wszystkim pozytywnej energii.

STANT Technika Diamentowa Sp. Z o. o.  Poszukuje pracowników do pracy na budowie.

STANT Technika Diamentowa Sp. Z o. o.

Poszukuje pracowników do pracy na budowie.

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

D. R.E. Sp. z o. o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4 poszukuje do nowo powstającego zakładu w
D. R.E. Sp. z o. o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4 poszukuje do nowo powstającego zakładu w Pasłęku pracownika na stanowisko Elektryk. .