Monter / Pomocnik montera sieci sanitarnych zewnętrznych

Odwierty. eu Spółka akcyjna to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w wykonywaniu instalacji geotermalnych pomp ciepła oraz studni głębinowych. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg/ościenne województwa

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy młodej, energicznej, komunikatywnej osoby na stanowisko montera/ pomocnika montera do działającej brygady

Brygada składa się z doświadczonych monterów/ instalatorów.

W ramach niniejszej brygady wykonujemy budowy nowych sieci wodociągowych i instalacji gruntowych wymienników ciepła

Obowiązki:

  • pomoc brygadziście i monterem w bieżących pracach,
  • współpraca z operatorami sprzętu ciężkiego,
  • praca przy montażu sieci i przyłączy wod-kan,
  • wykonywanie wykopów i zasypek zgodnie z wytycznymi przełożonego/brygadzisty,
  • odkrywki istniejącej infrastruktury podziemnej,
  • sprawdzanie szczelności połączeń i prawidłowości ułożenia,
  • wykonywanie prób szczelności,

Wymagania:

  • znajomość branży sanitarnej-kanalizacja, wodociąg,
  • mile widziane wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie w branży,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę przy realizacji ciekawych i różnorodnych kontraktów,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poznanie branży sanitarnej oraz urządzeń niezbędnych w pracy montera,
  • możliwość uzyskania stosownych szkoleń oraz kwalifikacji.
  • Wynagrodzenie od 6000 do 8000 zł netto

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą mailową - prosimy o dopisek Monter / Pomocnik montera sieci sanitarnych zewnętrznych

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Budownictwo

Adres:

Odwierty.eu Spółka akcyjna

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

Kom.:

51X XXX XXX (pokaż)

🔥 POMPY CIEPŁA -  VIESSMANN, NIBE, THERMIA, DAIKIN, MIDEAYORK, MITSUBISHI, ALFA INNOTEC i wiele innych!

🔥 POMPY CIEPŁA -  VIESSMANN, NIBE, THERMIA, DAIKIN, MIDEA

YORK, MITSUBISHI, ALFA INNOTEC i wiele innych!

SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWAŃ!

DOSTAWA, DOBÓR NA PODSTAWIE OBLICZEŃ, MONTAŻ.

DOŚWIADCZENIE - montujemy pompy ciepła od kilkunastu lat. Lokalny wykonawca od 1988 r. Kompleksowe ogrzewanie, rekuperacja, instalacje wewn. i zewn. wod-kan, sanitarne, kotłownie. GWARANCJA I SERWIS

PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ STARYCH MEBLI

Restauracja   Przystań Smaków  w Stegnie poszukuje do swojego teamu  kucharza - człowieka z pasją gotowania.

Restauracja "  Przystań Smaków " w Stegnie poszukuje do swojego teamu

kucharza - człowieka z pasją gotowania.

Jeśli chcesz przystąpić do młodej, ambitnej  i kreatywnej  załogi

- zapraszamy zadzwoń, umów się na rozmowę

kontakt telefoniczny.

E-Commerce Coordinator

MONTER - SPAWACZ TIG/MAGStawka: do 8’ 300 zł brutto przy umowie o pracę (lub odpowiednio do 70 zł/h przy

MONTER - SPAWACZ TIG/MAG

Stawka: do 8’ 300 zł brutto przy umowie o pracę (lub odpowiednio do 70 zł/h przy jednoosobowej działalności gospodarczej)

Firma ACOUSTICS  działająca w branży spawanych konstrukcji metalowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Castorama w Elblągu przy ulicy Żuławskiej 25 poszukuje: Doradcy(-czyni) Handlowego(- a)    - Dołącz do
Castorama w Elblągu przy ulicy Żuławskiej 25 poszukuje: Doradcy(-czyni) Handlowego(- a) - Dołącz do naszego zespołu!