UWAGA!

Części

HADM Gramatowski Warszawska 87, Elbląg Tel: 55 230 40 73

SAMOCHODY

Auta osobowe i dostawcze - zarejestrowane, gotowe do wyjazdu z salonu!

Wydanie samochodu nawet w ciągu godziny od decyzji o zakupie!
 

   Potrzebujesz nowego auta na dziś? Proszę bardzo, u nas jest to możliwe bez wychodzenia z domu! Pojazdy osobowe i dostawcze - zarejestrowane, nowe, bez przebiegu i po demonstracyjne. Gotowe do wyjazdu z salonu. Wydanie samochodu w naszych salonach następuje nawet w ciągu godziny od decyzji o zakupie! Zapewniamy możliwość załatwienia formalności mailowo i podstawienie auta pod dom! Pełna oferta na naszej stronie. Oferujemy możliwość prezentacji auta online przez naszych handlowców.
 

 więcej ››
Citroen C5 Aircross - SUV-y Citroena w atrakcyjnych cenach.

Citroen C5 Aircross - SUV-y Citroena w atrakcyjnych cenach.

 

ULTRAKOMFORTOWY, MODUŁOWY SUV

 

   Citroën prezentuje Nowego SUV-a C5 Aircrossa, prawdziwego SUV-a z dużymi kołami, zwiększonym prześwitem oraz designem podkreślającym solidność i siłę. To stuprocentowy Citroën o wyjątkowym charakterze i wyrazistych akcentach stylistycznych, takich jak panele Airbump®. Samochód jest wyposażony w duże koła o średnicy 720 mm, osłony progów i nadkoli oraz relingi dachowe. Ma prześwit wynoszący 230 mm i duże możliwości personalizacji. Nowy SUV Citroën C5 Aircross jest ambasadorem programu Citroën Advanced Comfort®. Ten najbardziej komfortowy SUV w segmencie oferuje dwa innowacyjne rozwiązania: zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®* i siedzenia Advanced Comfort. Dzięki trzem niezależnym, przesuwanym i składanym siedzeniom z regulowanymi oparciami w drugim rzędzie Nowy SUV Citroën C5 Aircross jest najbardziej modułowym i przestronnym samochodem w segmencie SUV. Bagażnik o pojemności od 580 do 720 l wyznacza nowy standard w swojej kategorii. Ten SUV nowej generacji może być wyposażony w 20 systemów wspomagających prowadzenie i sześć technologii usług towarzyszących.

 więcej ››
Kontakt ze sprzedawcą: HADM Gramatowski - Autoryzowany Dealer marki Citroen, tel.: 55 230 40 73, e-mail: salon.citroen@hadm.pl, Warszawska 87, 82-300 Elbląg. WWW: www.hadm.pl