UWAGA!

HADM Gramatowski Warszawska 87, Elbląg Tel: 55 235 24 57

SAMOCHODY

Dziesięć wybranych produktów naszego sklepu:

HADM Gramatowski - Najlepsi w Wielkim Teście Salonów

Z dumą informujemy, że salon Skody HADM Gramatowski został oceniony na 100% w Wielkim Teście Salonów realizowanym przez tygodnik Auto Świat otrzymując tytuł Wzorowego salonu jako jedyny w Elblągu. W całym województwie warmińsko-mazurskim tytuł ten uzyskały tylko 2 salony.

Tygodnik Auto Świat sprawdził salony w aspektach:

- Organizacji salonu

- Przyjęcia klienta

- Rozmowy doradczej

- Prezentacji auta

- Przygotowania oferty

- Zakończenia i podsumowania

- Jazdy testowej

 więcej ››
NOWA SKODA FABIA z upustem do 4000 zł.

Nowa SKODA FABIA już teraz dostępna z upustami, aż do 4000 zł.

   Skoda Fabia będąca bestsellerem polskiego rynku może pochwalić się dostępnością rozbudowanych systemów bezpieczeństwa, nieskrępowanymi możliwościami personalizacji i zastosowaniem najnowszych technologii: w tym reflektorów LEDowych i siedmiobiegowej dwusprzęgłowej skrzyni automatycznej DSG.

   więcej ››
  Skoda SUPERB iV - pierwsza hybryda plug-in marki SKODA

  Skoda SUPERB iV -  pierwsza hybryda plug-in marki SKODA już jest w naszym salonie - HADM Gramatowski w Elblągu.


  Zapraszamy do zapoznania się z hybrydową ekskluzywną Skodą SUPERB iV.

   

  Poznaj różnice pomiędzy hybrydą plug-in, a "klasyczną hybrydą"
      
  Hybryda typu plug-in pozwala na jazdę wyłącznie na silniku elektrycznym oraz na ładowanie akumulatorów z gniazdka domowego lub przy użyciu specjalnej ładowarki. W przypadku Skody Superb iV zasięg na baterii umożliwia przejazd do 62 km*, co w zupełności powinno wystarczyć na codzienną jazdę po mieście. Łączna moc silnika elektrycznego i spalinowego wynosi 218 KM. Auto już dostępne do jazd próbnych w salonie HADM Gramatowski.

  SUPERB iV plug-in-hybrid – Nowa definicja hybrydy
         Ekskluzywny samochód z wydajnym, ekologicznym napędem już jest w naszym Salonie Škoda HADM Gramatowski w Elblągu. Nowa E-limuzyna ŠKODY pod maską kryje zaawansowany hybrydowy układ napędowy typu plug-in, łączący w sobie najlepsze cechy napędu elektrycznego i konwencjonalnego. To pojazd, którego akumulatory użytkownik może doładowywać bezpośrednio z domowego gniazdka elektrycznego lub z publicznych stacji szybkiego ładowania. SUPERB iV umożliwia podróżowanie korzystając z napędu elektrycznego lub spalinowego, a w razie potrzeby łączyć te oba rozwiązania. Dzięki temu auto plug-in-hybrid jest jednocześnie dynamiczne, ekonomiczne i ekologiczne.

   więcej ››
  NOWA SKODA SCALA z rabatem do - 7 000 zł !!!

  ŠKODA SCALA - nowy kompakt Škody w atrakcyjnych cenach z rabatami, aż do - 7 000 zł. 


    ŠKODA SCALA to nowy kompakt i zarazem nowy rozdział w historii marki. To auto, które wyznacza nowoczesne standardy w obszarze technologii, bezpieczeństwa i designu, a jednocześnie przyciąga codzienną praktycznością. 

     ŠKODA SCALA ma długość 4,362 m, szerokość 1,793 m i wysokość 1,469 m, co czyni ją kompaktową z zewnątrz i przestronną wewnątrz. Jej rozstaw osi wynoszący 2,649 m i bagażnik o pojemności 467 l świadczą o tym, że jest to samochód gotowy na wyzwania Twoje, Twojej paczki znajomych i całej rodziny.

   więcej ››
  Kontakt ze sprzedawcą: HADM Gramatowski - Autoryzowany Dealer marki Skoda, tel.: 55 235 24 57, e-mail: repecja.elblag@hadm.pl, Warszawska 87, 82-300 Elbląg. WWW: www.hadm.pl