UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • dlaczego nie kontroluja ogr??dk??w dzia??kowcy h policja stra?? miejska w, tym tygodniu b??dzie ciep??o.. a towarzystwo si?? rozlazi...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  35
  53
  Gosc1(2020-04-06)
 • Bo ogródki są ich!!! Hahaha:)
 • @Gosc1 - Ogródki ogródkami jeśli przebywa tam tylko rodzina, która mieszka ze sobą w jednym domu. Ale spotykają się dziadkowie, dzieci, wnuki, przychodzą znajomi. Dzieciaki biegają po alejkach a nie na swojej działce. Grille, piwko wódeczka. To gonić. A nie kogoś kto wyjdzie posiedzieć pooddychać świeżym powietrzem. Pier. .. dolca dostaniemy niedługo w zamknięciu. A teraz jeszcze mówią, że szczyt zachorowań będzie w maju- czerwcu! To co dały te 3 tygodnie zamknięcia. Zd. .. echniemy albo przez ten syf albo z głodu, bo nikt już pracy mieć nie będzie.
 • teren prywatny. .
 • @Gosc1 - Ćwoku PIS tam jest odległość większa 5x niż w Biedronce.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  WYBORCA KO(2020-04-06)
 • @Gosc1 - Co tam ogródki. Karać ludzi, którzy chodzą na cmentarze. Tam dopiero się dzieje. Ludzie zamiast siedzieć w domu chodzą, porządkować i odwiedzać groby przed świętami! Postuluję zakazać ludziom przebywania na cmentarzach bo tylko jeszcze przebywania w tym miejscu, poza polem i łąką na wsi nie zabroniono. :-D (Jest to ironia gdyby ktoś nie rozumiał)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  wesoly wirus(2020-04-06)
 • @wesoly wirus - Czyżby rodzinka wysłała leniwego wesołego wirusa posprzątać na cmentarzu!?! To się na chłopak pożalił;
 • Bo na ogródkach działkowych można przebywać ale nie imprezowac
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Dzialkowiec(2020-04-07)
Reklama