UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
  • Zróbcie w końcu monitoring na skrzyżowaniu przy Carefour (wyjazd na płk. Dabka/Wegrowska). Ucierpią na nim elblażanie, bo GND i GSZ oraz GMB nie rozumieją znaków drogowych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    10 1
    (2019-02-11)
  • @m&k - To wiadomo, sygnalizacja powinna działać prawidłowo, czerwone zanim tramwaj podjedzie do skrzyżowania. Raczej powinien też włączyć kierunkowskaz, kierowca włącza jak ma zielone, tramwaj też powinien tym bardziej, że skręca i przecina drogę. Wiadomo że to wszystko powinno działać należycie, ale niestety ludzie często zawierzają światłom. Nie daj Boże jak światła nie działają wtedy jest armagedon na skrzyżowaniach;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    4 1
    Kapusta(2019-02-11)
  • tam to dopiero ćwiczą cuda, co któryś jest pewien, że jest na rondzie i trąbi choć nie ma pierwszeństwa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    6 0
    m&k(2019-02-11)
  • czas nagrywac filmy i wrzucac na youtuba z funcjonowania tych swiatel zeby ludziom unaocznic z czym mamy do czynienia moze wtedy ktos laskawie zrobi porządek z tymi swiatlami przejscie dla pieszych przed szkola muzyczna z przystankiem tramwajowym jest do D Pieszy czeka na zielone, ci z przodu na swoim przejsciu juz moga isc, zanim wlaczy sie zielone od strony szkolu to juz czlowiek nie wyrobi na nastepnym przejsciu bo tam juz czerwone, dziady kalwaryjskie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11 0
    motylanogaolaboga(2019-02-11)
  • Również zauważyłam problem z tymi światłami, często spaceruję tam z psem i dość często kierowcy hamują z piskiem opon, bo tramwaj MA ZAWSZE pierwszeństwo. Jeśli światła nie spełniają swojej roli to może warto rozważyć inna alternatywę. KTO włącza te światła? Motorniczy? Czy one same się w jakiś sposób uruchamiają? Proszę o odpowiedź ???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    7 1
    sąsiadka(2019-02-11)
  • @Anonimek1 - No to jest porażka w naszym mieście, dlatego zawsze obojętnie w jakim mieście się jest, zdrowy rozsądek na drodze powinien być zachowany i nie wierzyć ślepo światłom. Zobacz co się dzieje na drogach jak światła nie działają, ludzie nie wiedzą jak mają jechać a prawka mają. Ktoś powinien dostać po tyłku za taką synchronizację, ale pewnie skończy się tak jak zawsze się kończy;) czyli nic nie zrobią dopóki coś się nie stanie. Dlatego prowadząc nigdy nie powinno się ufać nikomu na drodze :) każdy może się zapatrzeć, światło nie przełączyć, itp. a często ludzie jeżdżą tak jak ludzie zapatrzeni w smartfony, byle przed siebie :) więc mamy dwa problemy, nie działające światła i ślepaki za kółkiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    5 1
    kapusta(2019-02-11)
  • Jaki kierowca taki tekst. Po co zatrzymywać się przed przejściem dla pieszych, kiedy te sygnalizatory nadają sygnał czerwony? Sygnalizator żółty czy pomarańczowy? Gdzie należy zachować szczególną ostrożność? Kto ma pierwszeństwo na skrzyżowaniu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    5 5
    (2019-02-11)
  • Trzeba też zwrócić uwagę, że przed włączeniem się światła czerwonego żółte przestaje pulsować i świeci się jako ciągłe. Co się tyczy nieprzestrzegania znaku nakazu skrętu w lewo / z ul. Obrońców Pokoju w ul. Płk. Dąbka / to jest on nagminnie łamany zwłaszcza w godzinach wieczornych. Panowie Policjanci poprawcie sobie statystyki i ustawcie się wieczorem na ul. Niepodległości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6 0
    Spacerowicz(2019-02-11)
  • @Spacerowicz uwierz, że nie tylko wieczorową porą. .Notorycznie jeżdżą "na dzika" stwarzając zagrożenie. .a to przejście dla pieszych zaraz za tym przejazdem to też totalna porażka, piesi muszą być szczególnie wyczuleni, jeden się uprzejmy zatrzyma a drugi mało nie zabije. .. ludzie opanujcie się
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8 0
    sąsiadka(2019-02-11)
  • Skrzyżowanie ustąp pierwszeństwa i zachowaj szczególna ostrożność , inni uczestnicy ruchu i Gazeta internetowa nie są strona w sprawie do odpowiedzi na to pytanie . Zapraszam do kursu uzupełniającego z prawa jazdy. I odsyłam do ksiazek
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    4 6
    (2019-02-11)
  • Ale Pani pyta kto za to odpowiada, co mają do tego przepisy i książki? okazuje się że "przy okazji" pojawił się kolejny problem. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    4 0
    (2019-02-11)
  • Wystarczy być rozważnym, a nie zwalać winę nagle na światła :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    5 8
    (2019-02-11)
Reklama