A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To całkowicie amatorski zespół. Zostawić bramkarza. Resztę rozdać za darmo do takich klubów jak Fortuna Gągławki, Relax Ryjewo, Mady Ostaszewo. Niech tam gwiazdorzą panowie kopacze. .Do drużyny drugoligowej wprowadzić cały zespół juniorów. Założę się, że młodzi piłkarze nie będą bronili wyniku od 30 minuty przy stanie 1:0 by w 88 minucie tracić bramkę. Młodzi ludzie mają ambicję. No i kwestia kasy. Czy szefostwo browaru nie widzi, że sponsorowanie takich amatorów to wywalanie pieniędzy w błoto i obciach totalny ?
    7
    37
    dyzio(2019-11-04)
  • Dyzio ty jesteś niepełnosprawny. Umysłowo. I to pewne.
  • Z pewnoscia
  • @dyzio - Po Twoich wpisach widac ze to Ty jestes calkowitym AMATOREM w tym temacie Propozycja ďla Ciebie daj sobie spokoj z komentowaniem meczy OLIMPII oni bez Twoich rad sobie poradza