• Dużo można pisać o grze Olimpii - co poprawić itp. Ogólnie remis z widzewem uważam za dobry wynik ,doping kibiców łuk i A1 super . Na A2 wczasowicze co tylko siedzą i narzekają że źle podał,jaki on wolny itd . Ludzie oczekujące od zawodnikow super gry to i Wy się weźcie za doping skoro już przyszliscie. Nie wymagamy dużo ale poklaskac coś wspolnie pokrzyczec i mozna stworzyć piękny doping . Szkoda że takich meczy nie oglądamy więcej (chodzi o kibicow) Brawa za walkę dla piłkarzy.
    8
    0
    Pompek(2019-04-11)
  • Gol dla Widzewa z "zerowego kąta"? Pan Malicki jak zwykle w formie. ..
    5
    1
    KibiczProstej(2019-04-11)
  • Powoli składamy się na pogrzeb Olimpi do trzeciej ligi zespół bez ambicji.
  • @Wojownik - hurrrrraaaaa! czekamy na ten dzień
  • Bramkarz tak jak uratował Olimpię w I połowie(strzały celne 4:0 dla Widzewa), tak dał ciała przy strzale z pod linii końcowej boiska. Olimpii w I połowie nie było, chłopaki zostali w szatni.
  • Bo kazdy ma prawo robic to co chce - jak ktos chce grac w lll lidze to nikt nie ma prawa go zatrzymac, no chyba ,ze policja o ile ktos sie bardzo spieszy jak nasza Olimpia
  • Nie mogę zrozumieć jednej rzeczy po jaką cholerę za każdym razem jak strzelą bramkę i prowadzą to się cofają? Przycisnęli lekko widzew i od razu gol wpadl. Panie trenerze, piłkarze, mordeczki kochane, trzeba iść za ciosem, przez 30min 1:0 ciężko obronić kiedy jest się cofniętym.
  • wina bramkarza
  • Wszystkie bramy do 3 ligi otwarte przez 24 h. .Witamy!!!
  • @Byly - Ortografia sie klania
  • Ogladalem powtorke-skrot meczu Olimpi z Widzewem i z podziwem czytam newsy zal mi co nie ktorych, ktorzy pisza jaki mecz rozegrali gospodarze a tak w sumie to oni nie istnieli w tym meczu i to cud, ze nie przegralismy tego meczu-CUD !!!