• chcieliście stadion budować dla kogo ???? teraz wystarczy kawałek łąki w parku tej obsranej przez psy a jako bramki dwie skrzynki po piwie i finał a te pseudo kibice to obsikane gnojki i to śmierdzace z szalikiem na szyi
  • Ogarnia mnie smutek, jeszcze większy niż spadek mojej ukochanej Olimpii, że tyle sfrustrowanego buractwa się tutaj wpisuje źle życząc Olimpii. Jako kibic z wieloletnim stażem w tym miejscu dziękuję drużynie i trenerowi za grę i serce zostawione na boisku. Prawdziwy kibic na dobre i na złe. Pozdrawiam.
    15
    5
    Dżdżownik(2014-06-08)
  • Ludzie ! Totalna amatorka. Jak oni traktują gre o utrzymanie ? Jak oni traktują kibiców ? O czym oni rozmawiali w przerwie ? O stopkach Borosa czy kto ma bardziej kolorowe buty ? Wychodzą z szatni i na dzień dobry piguła na 1:1 Za chwilę druga na 1:2.Później nie strzelony karny a remis podarował im zawodnik ze Stali samobójem. To jest walka o życie ???? Frajerzy i tyle !