eee,tam(2016-04-23)
  • a gdzie jest prosta ? a gdzie jest luk?
  • jaki poziom tacy rywale. .. )
  • Tam gdzie powinni być, czyli w Nowym Mieście.
  • Jedynym piłkarzem Olimpii w rundzie wiosennej do którego nie mam pretensji jest P. Piceluk. Reszta to. .. Bramkarze kiepscy Pietronie też, Ressel to samo. Antek nie powinien wchodzic na plac gry od pierwszej minuty. Chyba że przy korzystnym wyniku wchodzic na 20 ostatnich minut. Kubowicz tez obnizył loty. Stepień to samo. Widze brak zangazowania co najmniej 3/4 zespołu. Co nagle zapomnieli walki i techniki po zimowej przerwie?. Nie chodzi nawet o ten dzisiejszy mecz bo wynik remisowy można było przed runda rewanzowa wziac w ciemno. Ale styl i gra w przegranych i remisowanych meczach to juz masakra. Panowie piłkarze. Czy wy chcecie żeby do was na trening przyszła stara olimpijska gwardia i zrobiła porzadek?Jak nie chceż grac jeden z drugim dla mojej Olimpii to zgłos to trenerowi i wypad i kop w dupala. Co wy myslicie że znowu rok zabajdurzycie w Olimpii z takim samym skutkiem. Nie doczekanie wasze.
    21
    1
    StarykibicOLIMPIIELBLĄG(2016-04-23)
  • olimpia sie poddaje i tak odpadna w barazach a szkoda pieniedzy na wyjazd do lublina hehe
  • Widzę, że gra Koza. Ja bym zorganizował dawną ekipę z Mlexera rocznik 80-82.Do Kozy dodałbym Kotleta, Szechlę, Wolinę, Pira, Żuka, Sebka Grykę, Kamila Czyżyka, Prystka, Tomanka, Borka, Malinę. Byłaby ekipa na 3cią ligę za mniejszą kasiorę.
  • do "starykibic OLIMPII" a nie zauwazyles ze większość chlopakow przechdzac do Olimpii prezentowali calkiem niezły poziom? a z czasem jest coraz gorzej. Może to Boros nie potrafi ich zmotywować do walki? nie bez powodu każdy jeden których wymieniles gra gorzej. Może to w Borosie tkwi problem? no bo bez jaj nagle wszyscy zaczeli grać na poziomie 4 ligi? rozumiem jeden piłkarz, może dwóch ale żeby nagle wszyscy obniżyli swój poziom?. BOROS DO DYSPOZYCJI ZARZĄDU
  • Walczyć, trenować, Concordia musi panować !