• gdybym strzelil.... byloby zwyciestwo.... tfuj.... pilka skozowala...
    0
    0
    Kielich(2003-09-12)
  • MIKOŁAJ DO ALSTOMU W TYM ROKU ZAWITAŁ JUŻ WE WRZEŚNIU Okiej .... BOB słyszałem głośno i wyraźnie .... UEEEFA gdzie jesteś? Jestem ... :-) Króciutko o meczu .... najsamprzód prezencik od obrońców EC bah bah i 1-0 ... słynne już twe słowa BOBIE ..... UEEEFA ... krótka szamotanina , rzut wolny i bardzo ładna bramka głową wyróżniajacego się zawodnika EC z nr. 14 .... 1-1 Moment wyrównanej gry, ostro lecz fair ... kolejny prezencik od obrony EC i 2-1 .... potem jesio fantastyczny rajd zawodnika z nr.3 przez połowę boiska ... strzał i spojenie ratuje Alstom od straty drugiej bramki. Druga połowa to dominacja zespołu Alstom w środku pola co powoduje stratę kolejnych dwóch bramek przez zespół EC. Co by nie napisać Alstom był lepszy, wynik 4-1 w zasadzie odzwierciedla sytuacje na boisku ( choć gdyby przy stanie 2-1 padło wyrównanie to kto wie ) Na + w Alstom .... Niewatpliwie napastnik "ABU" - gwiazda druzyny, nota b.dobry minus ;-) Pomoc druzyny Alstom jako całość Na - w Alstom .... Egzekutor rzutu karnego - tak jak kiedyś w szkole niegrzeczne dzieci pisały po sto razy "Nie będę przeszkadzał na lekcji" tak on powinien napisac 100.000 razy "Nie będę już wiecej strzelał karnych" Na + w "EC" - strzelec honorowej bramki za bramke i "szarpanie" obrony Alstom, zawodnik z nr.3 za fantastyczny rajd przez połowę boiska i strzał (niestety) w spojenie Na - w "EC" - obrona !!! to nie FIFA 2003 niestety ... stoper to jest stoper stoi na 16-17 metrze i DYRYGUJE resztą teamu Podsumowując ... dobry mecz, w pierwszej połowie bardzo wyrównany z lekką przewagą Alstomu (2-1) .... druga połowa to dominacja Alstomu nad zupełnie bezradna druzyna "EC" (2-0) ..... i ostatecznie ... Alstom pokonuje 4-1 EC. Bob ... teraz słówko do Ciebie ... będę bacznie obserwował poczynania zarówno EC jak i Alstomu, ze szczególnym uwzglednieniem Twojej gry (dzis oprócz pieknego okrzyku niczym szczegolnym nie błysnąłeś), nic mi nie umknie, ja ... ja jestem wszedzie ;-)
  • UEFA MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE NIE SPODZIEWAŁEM SIE TAKIEJ TWOJEJ WYPOWIEDZI(TEJ OSTATNIEJ).ZWRACAM HONOR NIE BEDĘ PISAŁ TEKSTÓW TYPU "ZAWIĄŻEMY IM KRAWATY" BO ZNASZ SIĘ NA FUTBOLU I NALEŻY Z TOBA ROZMAWIAĆ PO PIŁKARSKU.WIĘC JESTEŚ BACZNYM KIBICEM A TWOJE OKO NIE JEDNO MOŻE JESZCZE WYPATRZEĆ. NP. CELNE RIPOSTY NASZEGO TRENERA GRAJĄCEGO MR.DUŃCZYKA.OK.BIEGAJMY, GRAJMY ,STRZELAJMY BRAMKI W NASZYM PARKU KSIĄŻĄT PÓKI NAM JESZCZE POZWALA ZDRÓWKO.UEFA POWIEM CI SZCZERZE JEŚLI CHODZI O PANÓW Z BRZUSZKAMI TO GDYBY BULI ZACZĄŁ GRAĆ W PIŁKĘ MAJĄC 12 LAT A NIE 30 TO TERAZ NAPRAWDE GRAŁBY PIERWSZE SKRZYPCE NA NASZYCH PODWÓRKACH I MOŻLIWE ŻE NIE JEDEN BY MECZ SPRZEDAŁ BO MA FACET CIĄGOTKI DO KASY (10 ZŁ ODDAM NA TRENINGU).POZDROWIENIA OD NAJLEPSZEJ DRUŻYNY LIGI MIEJSKIEJ DLA WSZYSTKICH KIBICÓW NO I DLA CIEBIE UEFA
    0
    0
    BOB BUDOWNICZY(2003-09-12)
  • Drużyna EC to może wszystkich zaskoczyć 01.01.2004r. podwyżką ogrzewania. Druzyna składa się z jednego latajacego między słupkami, jednego maratończyka z nr. 8 (który był postrachem Mr. Duńczyka) i dziewięciu kulawików. Na szczeście nie było Basisty bo udusiłby się struną od kontrabasu. Podsumowując EC powinno udać się do sklepu muzycznego po gitary i mandoliny (tylko szybko bo Pujan stoi w kolejce już od 3 w nocy) bo w sobotę będą grać na weselu. Nie zapomnijcie kupić dla UEFA batuty i kastanietów. Pozdrowienia dla loży szyderców
  • Kolego Boba może niedługo będziesz chodził z Redaktorkiem i UEFA za rękę po parku i będziecie sprzedawać Sobie całuski. Tak to do ciebie Pablo Airmar jak będzie szukał układów z UEFA to mamy jeszcze stary fortepian w zakładzie i w niedzielę zagrasz z UEFA i EC na poprawinach.
    0
    0
    Mr. Duńczyk(2003-09-13)
  • Kielich piłka nie skoczyła. Widziałem jak twoja głowa leżała na twojej piersi-spałeś. Przepraszam kolega podpowiada mi , że ty jesteś botanikiem i szukałeś w trawie nowego gatunku trawy i biegałeś z workiem torfu. Dziękujemy Tobie, że dbasz o stan murawy, a prywatnie z pujana powiedzieli że masz konewke w samochodzie .Pozdrowienia dla lożt szyderców .