• większość kibiców olimpii chyba nie ma mózgu. Chłopaki z wójcika w swojej dyscyplinie mają większe osiągnięcia niż ta cała elbląska piłka nożna.
  • super emocje, rzeczywiście święto dla kibiców piłki ręcznej!!! brawo dla Naszych chłopaków - nie przestraszyli się, walczyli dzielnie z taka potęgą jak Vive Kielce! . .. a wszyscy krytykujący, niech najpierw zainteresują się piłką ręczną i poczytają o poziomie przeciwników meblarzy, a potem niech wydają opinie o naszym zespole.
    kibicrecznej(2014-02-27)
  • Chyba jeszcze nikt nie strzelił tak mało bramek Vive jak cieplaki od Wójcika. Przez 30 minut strzelać 6 lub 7 bramek to dopiero jest katastrofa. Ilość strzałów wprost w bramkarza porażająca. A Czaplabył niezły szczególnie w sytuacji gdy dokonywał zmian w czasie kontrataku Vive, myślał że gra (z całym szacunkiem) z Malborkiem? Po co miasto wydaje pieniądze na tak cieniutką I ligę ręcznej, przecież to amatorka, więc niech sobie radzi sama. Mamy sportowców na zdecydowanie wyższym poziomie. Nie porównujmy Vive do Barcelony w futbolu, bo to HSV Hamburg jest najlepszą drużyną w Europie, a przed Kielczanami jest jeszcze kilka teamów(na chwilę obecną). Jeśli chodzi o polskie podwórko to można by porównać ten team do Legii W-wa.
    3
    8
    Podatnikod15lat.(2014-02-28)
  • W 16 Ekstraklasowych meczach tylko raz zdarzyła się drużyna (Azoty Puławy) która strzeliła Vive mniej niż 20 bramek (19). To jest prawdziwa patologia, zdobyć 13 bramek w ciągu godziny hahahahahahahahaha, cała Polska interesująca się handbalem ma z Elbląga bekę. Ludzie którzy wypisują tu ochy i achy pod adresem naszych, najnormalniej się ośmieszają, chłopcy od 3 minuty modlili się aby ten spektakl się szybko skończył. AMATORKA, AMATORKA, AMATORKA. Naród przyszedł aby podziwiać świetnie grających bawiących się z Elblążanami zawodników Vive, którzy nie ustrzegli się jednak kilkunastu błędów grając sobie treningową gierkę i dziewczynki tańcujące w przerwach a nie " meblarzy"
    3
    4
    TańceCadmansizabawaVive(2014-02-28)
  • Cienizna i tyle. 40 bramek ? gdzie byli zawodnicy ? Iskra Kielce ten mecz bez bramkarza mogła śmiało zagrać, hehehe. A tytuły w portalach piszą o świecie hahaha. To raczej powinna byc megastypa
    3
    4
    szczypiorniak(2014-02-28)
  • Żeby chociaż połowa z ludzi którzy przyszli obejrzeć ten mecz była kibicami elbląskiego sportu, a nie kibicami sukcesu i to jeszcze sukcesu zespołu z Kielc to byłaby szansa na zrobienie w Elblągu czegoś fajnego. Znając realia ręcznej pisząc o wyniku sportowym i dokonanie czegoś więcej niż zrobił nasz zespół można śmiało to nazwać trollingiem. Macie okazję się wykazać już 8 czerwca na meczu Startu z Koszalinem. Przyjedziecie, czy było to wasze jednorazowe wyjście sprzed szklanego ekranu. Osobiście cieszy fakt, że hala się wypełniała, ale jeżeli chcemy czegoś więcej niż jednorazowego szoł w wykonaniu Kielc to musimy sponsorować nasze zespoły przychodząc na mecze i kupować karnety, a może za dwa lata chłopaki zagrają w superlidze a dziewczyny o medale.
    4
    3
    krzychu77(2014-02-28)
  • A co wy myśleliście? To było wiadome, że przegrają. .. .Dla mnie najważniejsze jest to, że w ogóle podjęli jakąś walkę, starali się, lecz VIVE pokazało klasę i swoją wyższość :) A Elblążanie dobrze grali, wiadomo własne błędy też się pojawiały, ale to ze stresu, bo przecież grali z mistrzem Polski!