• Poziom sędziowania był żenujący (czyli dno dna) panowie niedouczeni, ślepi i nie znający się na zegarku. Nasze dziewczyny grały do 35-40 minuty meczu składnie, potem posypało się wszystko. Obrona, atak, leżały i kwiczały żeby je dobić. Dziewczyny nie potrafią grać w przewadze, na początku drugiej połowy doskonale to pokazały. Grają ze sobą już tyle czasu a jakby się pierwszy raz spotkały. Same bramkarki (mimo że najlepsze na świecie) meczu nie wygrają. Czy 6 bramek to dużo ? NIE ale trzeba dupczeczki spiąć, trzeba walczyć (ale nie na łokcie jak to robią paprykarze) i przede wszystkim trzeba chcieć, chcecie ?
    1
    1
    JiLniezalogowany(2018-04-12)
  • A kto się odważy dzieciuchy czy emeryci? Flagi się zachciewa. Boidudy.
  • Ilu kibiców Startu było na meczu ? Się pytam bo jakieś smętne komentarze o paprykarzach zalatują wiochą. Trzymać fason ludziska. Może coś więcej o meczu dyskusji jaki dramat wczoraj. To jest niestety wskazanie na Pogoń w rewanżu. A szkoda i przestańcie mi opowiadać dyrdymały o wierze w wynik. Wynik to trzeba było przywieźć ale korzystny.
  • @M - Święta racja. Niektóre Panie muszą się zastanowić czy dalej chcą reprezentować nasz klub, bo od wielu miesięcy grają cieniutko.
  • Nikt go nie zobaczy z perspektywy jednej trybuny wiec narobisz obciachu zawodniczkom pomyśl czasem logicznie. A jak dasz to za speakerem Bugajny Ci to zdejmie.
  • Cudne losowanie i co w łeb w takim stylu. Po prostu ręce opadają. Po sezonie kolejne przemeblowanie i ciekawe kogo znajdą na miejsce Lisewskiej.
  • Na miejsce Lisewskiej? Nikogo takiego nie znajdą w polskiej lidze.