• EKS Start to więcej niż klub ale zawistne trolle internetowe nigdy tego nie zrozumieją bo w swoim beznadziejnym życiu żadnych zainteresowań nie mają, tylko hejtować z głupoty i ludzkiej zawiści potrafią. Mierność swojego intelektu i brak pasji w życiu próbują sobie zrekompensować pisaniem krzywych komentarzy. Są tak ograniczeni umysłowo, że nawet do nich nie dociera, że ich zdanie nikogo tutaj nie interesuje.
  • W I połowie Montex aktywnie zagrał w obronie co przełożyło się od razu na wynik. Zmiana w bramce Natalii za Wiolkę trochę za późno. Po pierwszym wyrównanym spotkaniu, drugi mecz pod kontrolą Montexu. Na plus kilka przechwytów Aliony i dobra gra Justyny po tak długiej przerwie. Mistrzynie nie bez powodu są mistrzyniami. To było mocne przetarcie przed startem sezonu🔵🔴⚪.
  • Montex od dłuższego czasu gra przez 60 minut nierówno tj. po wypracowaniu kilkubramkowej przewagi się rozluźniają i przestają grać mocno w obronie co było widać w ostatnich 7-8 minutach meczu ze Startem, gdzie straciły 6 bramek z rzędu i nie potrafiły się z powrotem skoncentrować. W europejskich pucharach mocniejszy zespół wykorzysta to i odrobi straty ale to nie nasz problem. Falowanie i nie granie do końca jest widoczne praktycznie w ich każdym meczu i zmiana trenera tego nie zmieniła. Mistrz bardzo dobrą grę w obronie momentami przeplata przestojami w grze.
  • Kto to jest montex?
  • zaśmiecające komentarze pod artykułami o Starcie chyba sobie nie zdają sprawy z tego, jak są śmieszni a ich wpisy po prostu żenujące. Oni myślą, że ich zdaniem ktoś tutaj się przejmuję, że ktoś z nimi będzie …… dyskutował hahaha Żenujące wpisy żałosnych osobników z kompleksami na punkcie ręcznej. Po komentarzach można zobaczyć ilu wykolejonych ludzi mieszka w Elblągu i jeszcze biorą się za pisanie o dyscyplinie o której nie mają zielonego pojęcia. .. .
  • Wymiekłem jaki znawca ręcznej ja chce zobaczyć nierówną grę Startu w takim układzie. Prowadzić dziesięcioma i się rozluźniać. Tumany się łudzą, ze ten elblaski twór to zespół jednolity. A ha chyba przy kielichu na parkiecie Yolo Club.
  • Ale kogo to obchodzi ? Jak napiszesz ze są najlepsze to poziom sportowy skoczy w górę ?! Odpadem jesteś ty frustracie, normalni ludzie preferują inne rozrywki kino, teatr, piłka nożna europejska bo tej naszej żal oglądać.
  • Panie trenerze dwumecz był cennym doświadczeniem dla Pana bardzo młodych dziewczyn. Były plusy: sporo przechwytów Aliony, kilka udanych zasłon i wyprowadzenia na rzut z czystej pozycji koleżanki. Tylko szybciej zmieniać bramkarki, gdy nie idzie. POZDRO