• A kto im leży???
  • Bardzo dobre to było tylko wejście w drugą połowę na petardzie 5:0 dla EKS. Wynik się odwrócił i jak zawsze nie można tego pociągnąć do końca ? Karty zostały już rozdane a sezon trzeba dograć jakoś ewentualnie z honorem i uniknąć 7-8 miejsca. Jarosław przewiózł Koszalin, nas przeciągnął po ziemi Ruch. Nie zazdroszczę atmosfery w szatni i w autobusie na powrocie.
  • Prowadzą fupage na Facebook. To jedynie ich działania marketingowe.
  • @Berol - Kurs wysoki na Chorzów to był w Elblągu. Bez teorii spiskowych proszę. Pytanie o jakość gry nie dotyczy chyba tylko Wagi. 11 bramek a dalej długo długo nic. Przy bardzo wysokim wyniku. Im więcej zawodniczek wraca po kontuzji tym gorzej nam idzie. Może nasza bramkarka tygodnia coś mniej odbiła i już robi się galimatias. Ten Koszalin złupiliśmy chyba tylko dzięki postawie bramki. W ataku szału nie ma.
  • Temat tak niewygodny, bolesny, że aż wymaga logowania. Z przyjemnością poczytam podsumowanie zawodniczek.
    0
    0
    Kibiczobowiązkowymloginem(2021-02-22)
  • czy ktoś w końcu te panie rozliczy ??? wycieczkę sobie do Chorzowa zrobiły !!!
  • @misiek778 - .. .. i trenera N. też wypadałoby rozliczyć i pożegnać! Chyba, że decydentom brakuje odwagi.
  • Boją się go i nic nie zrobią a na koniec sezonu powiedzą ze ogólnie sezon uważają za udany hahhahha Trenejro rządzi
    0
    0
    restart(2021-02-22)
  • Chimeryczna gra od 5:0 dla Startu w drugiej połowie do szybkiego okresu 1:6 na korzyść gospodarzy. Jak się gra końcówki meczu ? Jak Ruch Chorzów wczoraj, koncentracja, szybkie podejmowanie decyzji i mają 3 pkt. Czy Was ten ostatni zespół w tabeli zaskoczył ? Plaster dla Joanny Wagi i dopiero zacząłby się horror, dobrze, że dali jej pograć. Przy odrobinie szczęścia otarlibyśmy się o karne. Wpadką była poprzednia przegrana z Chorzowem, wczorajszy mecz oddaje już obraz bezsilności zespołu. Nie ma pomysłu na grę na szybką i dynamiczną grę. Kalendarz jest bezlitosny, w kolejce czekają Lubin, Lublin i Piotrcovia w PP. Już widzę ten awans w PP z taką dyspozycją.