UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • BEZ PRZESADY !!!!! Trochę racji w negatywnych komentarzach jest, ta szkoła to krąg wzajemnej adoracji. Wyniki bardzo dobre, ale to nie zasługa nauczycieli tej szkoły. Wstyd, że w klasach po kilkanaście osób dzieci chodzą na korepetycje, bo z lekcji np matematyki to wiele nie wyniosą. Szkoła mało prestiżowa a pożar bo jak zwykle ktoś czegoś nie dopilnował i tyle.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    byłyuczeń(2014-01-25)
  • " Wyniki bardzo dobre, ale to nie zasługa nauczycieli tej szkoły" - To może nauczycieli innych szkół? Albo kolegów z podwórka? Rozwiń myśl, bo to jest bardzo ciekawa koncepcja edukacji. " Wstyd, że w klasach po kilkanaście osób dzieci chodzą na korepetycje, bo z lekcji np matematyki to wiele nie wyniosą. Szkoła mało prestiżowa [. .. ]" - No tak. Prestiżem jest dostanie się z automatu do klasy w szkołach zgodnych z rejonem zamieszkania, bez jakiejkolwiek selekcji pośród 200-300 innych w jednym roczniku? Nie rozumiem jaki jest związek między ilością osób w klasie, pobieraniem korepetycji, a wynoszeniem informacji z zajęć. Nie wiem też na jakiej podstawie zarzucasz niekompetencje nauczycieli matematyki w tej szkole. " Bez przesady" . .. Ilość osób działa tu ewidentnie na korzyść uczniów. Statystycznie każdy otrzyma więcej osobistej uwagi od nauczyciela niż w grupach większych. A to, że ktoś sobie nie radzi matematyką. .. No cóż, wystarczy porównać maturę sprzed 20-30 lat a dzisiejszą w stopniu podstawowym.
Reklama