UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Chciałem coś rzec patrzę a to radny pisał - więc panie radny wina jest min. Twoja!!! Gdyż zamiast współpracować dla dobra miasta schować swe polityczne barwy i rozmawiać to obrzucacie się błotem i latacie po sądach za nasze pieniądze. Ale też ważnym aspektem jest "jakość społeczeństwa"w tym mieście po czasach powojennych tak naprawdę brak rdzennych mieszkańców w większości to ludzie napływowi. Tak naprawdę nasze pokolenie (moje i Pana)jest pierwszym pokoleniem które się tu urodziło i tu mieszka - ale wartości wyniesione z domu rzutują na nasze podejście. Mamy większy szacunek do miejscowości skąd pochodzą nasi rodzice dziadkowie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13 10
  Tomasz85(2020-06-29)
 • @Tomasz85 - "to obrzucacie się błotem"pwoiedz slowo krytyki to prezydent elblaga sie obrazi i ci pozew wystawi w imieniu wszystkich, zaraz sie trafi taki ktos jak ty i napisze ze obrzucaja sie blotem, zastanow sie co piszesz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 2
  (2020-06-29)
 • Piszę to co widzę, (jak i większość elblążan)zarówno Ty Panie radny, jak i prezydent postąpiliście nie odpowiednio do sytuacji. Krytyka, krytyką - to było obrzucanie błotem w publicznej (tylko z nazwy)tv, w imię barw partyjnych. A prezydent odrazu sądami straszy. Nie można było krytykować z trochę mniejszym rozmachem i na "podwórku lokalnym". Tym bardziej, że ta krytyka nie do końca była prawdziwa. Brak współpracy między rządzącymi to jest bolączką tego miasta. Co nie zmnienia faktu, że prezydent żyje w innej rzeczywistości bo wszystkiego brak w mieście (dosłownie wszystkiego i w każdej dziedzinie), a on opowiada, że wszystko jest, wszystko się udaje i nawet nadwyżka jest, by za chwilę stwierdzić, że przez rząd nie ma 100 mln.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 1
  Tomasz85(2020-06-29)
Reklama