UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • ZBK - Zlikwidować Burzyć Kończyć - im się nic nie opłaca, na nic nie mają pieniędzy, a n Ratuszowej remont. Może warto zlikwidować ten postkomunistyczny twór a ich budynki oddać pod prywatne zarządzanie. Tyle wspólnot w mieście jest zarządzanych przez prywaciaży i jakoś nikt nie burzy tylko ZBK. Najpierw zaniedbania, póżniej wyburzenia a na końcu?? Sprzedaż ziemii deweloperą?? Lub dzierżawa Sielance pod parking - oczywiście zamknięty szlabanem. A pieniążki z tego gdzie?? A no tak remont na Ratuszowej trwa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21 24
  Joshua(2019-02-03)
 • @Joshua - Piękne dzięki za rozszyfrowanie skrótu - sam prawda w tym jest zawarta. .. Od dawna twierdzę, że pracownicy tego tworu (wszyscy, nawet emeryci) powinni się wstydzić, że doprowadzili tyle budynków do tak rozpaczliwego stanu, iż tylko nadają się do wyburzenia. To, że mieszkała tam sama żulia, jak to w Kabarecie było, nie może być usprawiedliwieniem, bo nie jest prawdą w stu procentach. Być może trzeba sprawdzić, komu konkretnemu podlegały te wyburzane budynki i pociągnąć go do odpowiedzialności. .. W końcu za co brał/a pieniądze ? A miasto traci kolejne resztki przedwojennej zabudowy. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 1
  Żal,że.znowu.wyburzają...(2019-02-06)
Reklama