UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Co to znaczy karanych za byle co. System prawny polega na tym, że każdy niezgodny z prawem czyn podlega karze. I nie ważne jest to czy była to zbrodnia, pobicie innej osoby, kradzież nawet o niewielkiej wartości, złamanie przepisów ruchu drogowego, w tym przechodzenie w miejscu niedozwolonym, albo palenie tytoniu w miejscu, gdzie obowiązuje jego zakaz. Skuteczność egzekwowania wszelkich naruszeń prawa pozwala na osiągnięcie właściwego poziomu prawodawstwa, a przede wszystkim praworządności gwarantującej właściwy stan bezpieczeństwa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  27
  9
  Katon Mniejszy(2019-12-23)
 • @Katon Mniejszy - Sensownie i mądrze napisane, popieram ten tok myślenia !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  zgadzam się(2019-12-24)
 • @Katon Mniejszy - Zacytuję; - "Skuteczność egzekwowania wszelkich naruszeń prawa pozwala na osiągnięcie właściwego poziomu prawodawstwa, a przede wszystkim praworządności gwarantującej właściwy stan bezpieczeństwa. "- Ten cytat wielkimi literami powinni wywiesić w kilku miejscowościach jak Wikrowo, Wiktorowo, Władysławowo, Helenowo, Adamowo, Kazimierzowo i inne, ale przede wszystkim dla Policji - Skuteczność egzekwowania wszelkich naruszeń prawa.
Reklama