UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs na rzeźbę śniegową

 
Elbląg, Konkurs na rzeźbę śniegową
Reklama

 Oddział PTTK w Elblągu wystąpił z inicjatywą zorganizowania konkursu na najpiękniejszą rzeźbę ze śniegu. Pomoc w przeprowadzeniu konkursu zadeklarowały - EKKFiT, Wydział Oświaty Prez. MRN oraz redakcja "Głosu Elbląga" - czytamy w Głosie Elbląga z 24 grudnia 1965 roku.

Celem konkursu jest spolaryzowanie turystyki zimowej oraz terenów przyszłego ośrodka turystyki i sportów zimowych w Elblągu, położonego u wylotu ul. Podchorążych, na Wzgórzu Chrobrego. W imprezie - która odbędzie się 16 stycznia może uczestniczyć młodzież szkół podstawowych i średnich, indywidualnie lub zespołowo, która w terminie do 9 stycznie 1966 roku prześle zgłoszenie uczestnictwa.
       Warunki konkursu przewidują, że rzeźba musi być wykonana ze śniegu, posiadać wysokość nie mniejszą niż 1 metr. Dopuszcza się możliwość dekorowania rzeźb, a więc zaopatrywanie ich w rekwizyty, kolory itd. Tematyka rzeźby - dowolna. Komitet organizacyjny powoła jury konkursu, które wytypuje trzy najlepsze rzeźby do nagród. Warto dodać, że równocześnie z konkursem "rzeźbiarskim" odbędzie się konkurs na najdłuższy zjazd narciarski oraz saneczkowy ze Wzgórza Chrobrego. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, jak np. brak śniegu, impreza przełożona zostanie na następną, śniegową niedzielę.
(jk)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama