UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Powiadomienia na przeglądarkę

Powiadomienia to małe okienka, które pojawiają się w prawym dolnym rogu przeglądarki (zobacz ilustrację poniżej), wtedy gdy jest ona aktywna. Po kliknięciu w powiadomienie jesteśmy przekierowani do artykułu w naszej gazecie. Przy wysyłaniu powiadomień kierujemy się trzema zasadami:

  1. Wysyłamy powiadomienia tylko o najważniejszych wydarzeniach w naszym regionie
  2. Nie używamy powiadomień do reklamy
  3. W każdej chwili można powiadomienia odwołać

Aby uruchomić powiadamianie proszę klinąć na przycisk poniżej i potem jeszcze potwierdzić w okienku, które pojawi się na górze przegłądarki.
UWAGA! System powiadomień nie działa w przeglądarce Internet Explorer i starszych wersjach innych przeglądarek.