UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przeczytaj - zastanów się

 
Elbląg, Przeczytaj - zastanów się
Reklama

Klub Pieszych PTTK "Delta" w Elblągu, przoduje w pracy organizacyjnej. Nie mała w tym zasługa Józefa Bagińskiego ze Styrenu, który przyczynił się do upowszechnienia turystyki pieszej - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 2 lutego 1966 roku. 

 Ten Klub nie uznaje tzw. martwych sezonów dlatego też w styczniu odbyły się cztery wycieczki, w których wzięło udział 88 osób. Warto też wspomnieć, że młodzi klubowcy zdobyli już 30 odznak popularny turystyki pieszej i mają w zapasie punkty na brązową odznakę OTP. Zarząd klubu "Delta" zaplanował na ten rok 57 wycieczek. Przewiduje się zdobycie przez młodzież około 300 odznak popularnych i 100 odznak brązowych. Ponadto zarząd klubu zorganizuje specjalny kurs dla organizatorów turystyki pieszej. Warto też wspomnieć, że turyści należący do tego klubu zobowiązali się w czynie społecznym przepracować 800 roboczogodzin w miejscach wskazanych przez oddział PTTK. Dla zachęty - bo każdy może zostać członkiem klubu "Delta" - wymienimy kilka miejscowości i okolic, które zwiedzą turyści, a więc Frombork, Jezioro Rakowskie, Jezioro Skąpe, Lidzbark Warmiński, Słowiński Park Narodowy, Sudety, Tatry Bieszczady i wiele innych. Cóż - do turystów świat należy.
j.r.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama