UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2017-02-01)Fot. Michał SkroboszewskiOdszedł człowiek zasłużony dla miasta

- Z tym odejściem straciliśmy nie tylko wspaniałego elblążanina, ale i dobrego człowieka, otwartego na potrzeby innych – tak o zmarłym Zdzisławie Olszewskim, radnym i byłym wojewodzie elbląskim, mówił Witold Wróblewski, prezydent miasta. Włodarz wspomniał również, że Zdzisława Olszewskiego cechowała "coraz rzadziej spotykana polityczna klasa i szacunek dla drugiego człowieka". Podczas dzisiejszych (1 lutego) uroczystości pogrzebowych żegnała go nie tylko rodzina, ale i ci, z którymi spotykał się podczas swojej służby publicznej.

 Wyszukiwanie zdjęć