UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2019-11-15)Fot. Anna DembińskaTu talent rozwija skrzydła

Młodzi artyści, którzy uczą się w Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym mają teraz nową przestrzeń do rozwijania swoich talentów. Dzięki wartej 4,5 miliona złotych inwestycji będą mogli korzystać z nowoczesnych pracowni: fotografii artystycznej i realizacji intermedialnych, mają też nową pracownię malarstwa i rysunku, a tuż obok mogą przygotować sobie posiłek lub napić się herbaty.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.

 Wyszukiwanie zdjęć