UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mija termin składania papierowej deklaracji PIT-11

 
Elbląg, Mija termin składania papierowej deklaracji PIT-11
fot. WS (arch. portEl.pl)
Reklama

US Elbląg przypomina płatnikom, którzy sporządzają w formie papierowej informacje PIT-11 za nie więcej niż 5 podatników i czynności tych nie wykonuje w ich imieniu biuro rachunkowe, że wskazaną deklarację należy przekazać urzędowi skarbowemu do końca stycznia 2016 r.

Płatnicy, którzy spełnili warunki do przesłania dokumentów w formie papierowej nie są pozbawieni prawa do złożenia informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Termin do ich przekazania upływa wówczas z końcem lutego 2016 r.
       Płatnicy, którzy sporządzają deklaracje PIT-11 za więcej niż 5 podatników lub gdy składają je w ich imieniu biura rachunkowe, zobowiązani są do przekazania tych informacji urzędowi skarbowemu wyłącznie za pomocą środków komunikacji elektronicznej do końca lutego 2016 r.
      
      
Aneta Dziemidowicz, Urząd Skarbowy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama