UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek

 

 Każdego roku powtarza się ta sama historia. Obiecujesz sobie, że od pierwszego stycznia przejdziesz na radykalną dietę, zaczniesz intensywnie ćwiczyć i błyskawicznie dojdziesz do wymarzonej sylwetki.

Już dziś zapisz się na nasze zajęcia fitness w wodzie. Są one wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwagą oraz osób mających problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia i jest uzupełnieniem innych form rekreacji fizycznej.
      
       Wpływ ćwiczeń w wodzie jest nieoceniony. U wszystkich osób ćwiczących systematycznie zauważa się poprawę cech motorycznych takich jak wytrzymałość, gibkość, wydolność. Nasze zajęcia cieszą się ogromną popularnością ze względu na sposób i profesjonalizm ich prowadzenia. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Zajęcia odbywają się przy użyciu profesjonalnego sprzętu do aqua aerobicu firmy Beco - dwa razy w tygodniu i trwają od 30 do 40 minut.
      
       Zajęcia fitness w wodzie są prowadzone w sposób ekspresyjny i dynamiczny.
      
       Proponujemy następujące grupy ćwiczeniowe:
       • Zajęcia w Hotelu Elbląg
       Zajęcia trwają 60 minut (w tym 30 minut ćwiczeń + 30 minut sauna, jacuzzi, bicze wodne lub pływanie) - karnet miesięczny kosztuje 190 zł. Zajęcia są prowadzone w dwóch grupach, udział tylko na wcześniejsze zapisy. Grupy liczą do 15 osób.
      
       I grupa - poniedziałek 17:45 i środa 17:45 - zajęcia prowadzi Instruktor fitness Bożena Ruszkowska
       II grupa - poniedziałek 19:45 i środa 19:45 - zajęcia prowadzi Instruktor fitness Agnieszka Branecka.
      
       • Zajęcia w Hotelu Młyn
       Zajęcia trwają 60 minut( w tym 40 minut ćwiczeń + 20 minut sauna sucha lub parowa,jacuzzi,bicze wodne,pływanie). Zajęcia prowadzi Instruktor fitness Natalia Ćwik-Karaś. Udział w zajęciach jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się. Liczba osób do 20.
       - poniedziałek 19:30 i czwartek godz. 19:30 – zajęcia prowadzi Instruktor fitness Natalia Ćwik-Karaś – cena karnetu – 200 zł (8 zajęć)
      
       • Zajęcia w Centrum Rekreacji Wodnej "Dolinka"
       Zajęcia trwają 60 minut (w tym 30 minut ćwiczeń + 30 minut sauna sucha lub parowa,jacuzzi,bicze wodne,pływanie). Udział w zajęciach jest możliwy po wcześniejszym zapisaniu się na zajęcia. Liczba osób do 30.Koszt karnetu miesięcznego 150 zł.

 


       I grupa- poniedziałek godz. 18:00 i środa godz. 17:40 -Zajęcia prowadzi Instruktor fitness -Agnieszka Branecka.
      
       II grupa - wtorek i czwartek godz. 20:00 - zajęcia prowadzi Instruktor fitness -Bożena Ruszkowska.
      
       Zajęcia zaczynamy od 4 stycznia, zapisy są przyjmowane pod nr Biura Elbląskiego WOPR tel. 55 230 40 55.
      
       Liczba miejsc ograniczona. Przy dużym zainteresowaniu istnieje możliwość ogłoszenia naboru na nowe grupy ćwiczeniowe. Zapraszamy!
      

------ Reklama ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl