UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rozstań się ze stresem. Powitaj wiosnę z nową energią

2011-03-29
Aktualizowany 2011-03-31 09:00

Jak pokonać zmęczenie? Jak uspokoić umysł? Jak działać dynamicznie i jednocześnie być odprężonym? Jak podnieść poziom energii twórczej i życiowej? Jak uwolnić się od napięć i lęków? Jak pomóc swojemu zdrowiu? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz biorąc udział w kursie „Sztuka oddechu”, który odbędzie się w Elblągu w dniach 31 marca – 4 kwietnia.

Organizatorem kursu jest międzynarodowa Fundacja Art of Living, która posiada specjalny status konsultanta przy ONZ, WHO, UNICEF, ECO-SOC. Dobrodziejstw tego programu doświadczyły już miliony ludzi na całym świecie bez względu na wiek, zawód, wykształcenie, styl życia czy tradycję. Łączy on starożytną mądrość jogi z wiedzą na temat skutecznego radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami współczesnego życia.
      
       Kurs „Sztuka oddechu” jest głębokim doświadczeniem samego siebie na poziomie ciała, umysłu i ducha. Wiedza o tych poziomach wraz ze specjalnymi technikami oddechowymi i zasadami skutecznego działania bez napięć i stresu pomagają utrzymać ciało i umysł w zdrowiu i harmonii.
      
       Procesem kluczowym w programie kursu jest unikalna technika - Sudarshan Kriya®, która zdobywa rosnące uznanie środowisk naukowych i medycznych całego świata. Jej skuteczność wynika z wykorzystania narzędzi, w jakie wyposażyła nas natura. Tak niewiele wiemy o oddechu, a właśnie poprzez oddech wydalamy z organizmu 90% toksyn. Ich głównym źródłem jest stres, wysoki poziom lęku, rozgorączkowanie. Przeciętny człowiek uruchamia w czasie oddechu tylko 25% powierzchni płuc, oddycha bardzo płytko i niemiarowo. Oddech jest nierozerwalnie sprzężony z każdym stanem emocjonalnym człowieka. Kiedy jesteśmy podekscytowani czy zdenerwowani, oddech staje się szybki. W stanie wyciszenia jego rytm spowalnia się, a gdy jesteśmy przerażeni – mówimy, że zaparło nam dech. Wykorzystując to powiązanie i stosując odpowiednie rytmy oddechu, można wpłynąć na stan fizyczny, psychiczny i umysłowy człowieka i wprowadzić idealną harmonię miedzy tymi poziomami. To naturalne powiązanie jest tajemnicą skuteczności Sudarshan Kriya ®. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rytmów oddechowych można w krótkim czasie bardzo głęboko wejść w podświadomość pozbywając się ogromnej ilości stresu skumulowanego tam przez wiele lat. W tym procesie oddech dociera do takich obszarów podświadomości, z których obecności nie zdajemy sobie sprawy, a które mają ogromny wpływ na wszystkie dziedziny naszego życia. W czasie jednej sesji Sudarshan Kriya® każda komórka w ciele zostaje głęboko oczyszczona i dotleniona, system nerwowy odświeżony i zregenerowany a ciało odmłodzone.
      
       Jesteśmy tak przyzwyczajeni do wysokiego poziomu stresu w codziennym życiu, że skutki jego działania rozpoznajemy dopiero, gdy powstają poważne dysfunkcje w ciele i psychice. Przejście przez kilka sesji oddechowych umożliwia doświadczenie stanu naturalnego, głębokiego odprężenia, jakiego nie pamiętamy od czasów dzieciństwa. Taki punkt odniesienia umożliwia rozpoznawanie stresu w momencie jego powstania i natychmiastowe wyeliminowanie źródła napięcia.
      
       Stosujemy wiele innych technik i procesów, które pozwalają rozwinąć intuicję - wspaniałe narzędzie w rozpoznawaniu priorytetów i podejmowaniu decyzji, powodują wzrost poziomu energii, dynamizmu i entuzjazmu, poprawę koncentracji.
      
       Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kursie „Sztuka oddechu”. Rozpoczynamy w czwartek o 18.30, SP nr 19, ul. Urocza 4. Ilość miejsc ograniczona. Istnieje możliwość bezpłatnego uczestniczenia w pierwszym dniu kursu, po uprzednim zgłoszeniu. Zapisy i dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 505 917 353 lub adresem e-mail: elbląg@artofliving.pl.
      

 


       ------------------------- Reklama -------------------------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl