UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kino Światowid: oni wygrali bilety

Elbląg, Kino Światowid: oni wygrali bilety

Na ekrany kina Światowid od 29 stycznia wchodzi „Odlotowa przygoda" - najbardziej kasowa hiszpańska animacja wszech czasów oraz „Czas próby” - oparty na faktach, trzymający w napięciu thriller o heroicznej akcji ratunkowej u wybrzeży Nowej Anglii. W repertuarze także sensacyjny "Pitbull. Nowe porządki" - kontynuacja kultowego "Pitbulla" Patryka Vegi. Sprawdź czy wygrałeś zaproszenie.

Chcecie iść do kina Światowid i za darmo obejrzeć film "Odlotowa przygoda", "Czas próby" lub "Pitbull. Nowe porządki"? Weźcie udział w naszym konkursie. 
      
       Pojedyncze zaproszenia na filmy wygrali: Irena Łubińska - "Odlotowa przygoda", Agnieszka Kraszewska - "Czas próby", Włodzimierz Lipczynski- "Pitbull".
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama