UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

KnO: „Brooklyn” - one wygrały bilety

 
Elbląg, grafika Multikino
grafika Multikino
Reklama

Wzruszająca historia Eilis Laceym – młodej irlandzkiej imigrantki, która w latach 50. XX wieku jedzie do Nowego Jorku już 9 lutego przedpremierowo w Multikinie podczas lutowej edycji projektu Kino na Obcasach. Dla naszych Czytelniczek (seanse tylko dla Pań!) mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

Irlandzka imigrantka musi wybrać między dwoma mężczyznami, dwoma krajami i dwoma przyszłościami. „Brooklyn” to wzruszająca opowieść o rozstaniach, tęsknocie i miłości oraz niespodziewanych kolejach losu. Akcja rozgrywa się niedługo po zakończeniu drugiej wojny światowej i skupia się na młodej dziewczynie, która decyduje się na wyjazd do dalekich Stanów Zjednoczonych.
       Więcej informacji znajdziesz w tym artykule.
      
       Kolejna odsłona projektu „Kino na obcasach” odbędzie się 9 lutego.
      
       Podwójne zaproszenia (seanse tylko dla Pań!) wygrały: Mirosława Szymanowska i Magdalena Betcher. Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów
portEl.pl

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama