UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Profesor z portEl.pl: one wygrały książki

 
Profesor z portEl.pl: one wygrały książki
fot. redakcja

Mamy pierwszą w historii portEl.pl habilitację! Tytuł doktora habilitowanego uzyskała właśnie nasza redakcyjna koleżanka Marta Kowalczyk, która jest teologiem. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwie książki jej autorstwa. Sprawdź, czy wygrałaś.

Marta Kowalczyk ma 39 lat, współpracuje z Elbląską Gazetą Internetową portEl.pl od 2008 roku. Publikuje artykuły dotyczące szeroko rozumianych chrześcijańskich tradycji, rytuałów świątecznych oraz problemów osób niepełnosprawnych.
       Dziennikarka portEl.pl jest autorką m.in. książek dotyczących duchowości kobiet w serii Matki Kościoła. Więcej przeczytasz w tym artykule.
      
       Wydawnictwa autorstwa Marty Kowalczyk wygrały:
       Julia Buszka - "Błogosławiona Dorota z Mątowów. Życie i duchowość"
       Jolanta Prusik - "Święta Brygida Szwedzka i jej przesłania religijne w świetle objawień zawartych w Revelationes".
       Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
       6. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)