UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Światowid: one wygrały zaproszenie

Elbląg, Światowid: one wygrały zaproszenie

Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Pitbull. Ostatni pies. Gnomeo i Julia i Wieża. Jasny dzień? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygralaś.

Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Pitbull. Ostatni pies. Gnomeo lub Julia i Wieża. Jasny dzień? Weź udział w naszym konkursie.
      
       Pojedyncze zaproszenie wygrali Ewelina Sokół - Pitbull. Ostatni pies, Kamilla Kucharek - Wieża. Jasny dzień i Katarzyna Ficak - Gnomeo i Julia. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama