UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Walki o Elbląg na dużym ekranie: on wygrał książkę

Walki o Elbląg na dużym ekranie: on wygrał książkę
fot. nadesłana

W najbliższy wtorek, 2 lutego w kinie Światowid odbędzie się kolejne spotkanie, z cieszącego się niesłabnącym powodzeniem, cyklu „Elbląg na dużym ekranie”. Tym razem tematem seansu będą „Walki o Elbląg – styczeń, luty 1945”. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania książkę o tym samym tytule. Sprawdź, czy wygrałeś.

„Walki o Elbląg – styczeń, luty 1945” to najnowsza książka Tomasza Glinieckiego, która obala szereg mitów i legend o tamtych wydarzeniach. Autor będzie gościem spotkania. Na dużym ekranie natomiast pojawią się kroniki wojenne z Elbląga i Prus Wschodnich – niemieckie i rosyjskie.
       Więcej przeczytasz tutaj.
      
       Seans „Walki o Elbląg – styczeń, luty 1945” rozpocznie się we wtorek, 2 lutego o godz. 18 w kinie Światowid.
      
       Najnowszą książkę Tomasza Glinieckiego wygrał Damian Dobosik. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
       6. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem