UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„A to dopiero historia!” - dyktando dla szóstoklasistów

 
Elbląg, „A to dopiero historia!” - dyktando dla szóstoklasistów
Reklama

Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej zaprasza nauczycieli ze szkół podstawowych do zgłaszania grup uczniów klas szóstych na dyktando, które odbędzie się 24 października. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody oraz tytuł Historycznego Zwycięzcy. Zapraszamy do udziału!

Dyktando odbędzie się 24 października (środa), o godz. 10.30 w sali kinowej Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest pisemne wypełnienie przez nauczyciela formularza zgłoszeniowego, zawierającego dane uczniów chcących wziąć udział w dyktandzie oraz dostarczenie go do filii nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej 59/1 lub przesłanie pocztą e-mail (filia.ogolna@bibliotekaelblaska.pl) do dnia 12 października.
       Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin dyktanda dostępne są na stronie.
      
       Więcej informacji:
       Filia nr 4
       ul. Ogólna 59/1
       tel. (55) 625 60 90/91
       e-mail: filia.ogolna@bibliotekaelblaska.pl
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama