UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Będą wyrażać się przez sztukę

 
Będą wyrażać się przez sztukę

Wyrażenie się poprzez sztukę to motyw przewodni nadchodzącego happeningu dla dzieci i młodzieży, który odbędzie się w ramach projektu „Przenikanie”.

W Publicznej Szkole Podstawowej SPSK w Bielicy spotkają się uczniowie w różnym wieku, aby tworzyć obrazy w rozmaitych technikach malarskich. Dostępna będzie także strefa tworzenia prac w technikach szkła artystycznego m.in. z mozaiki szklanej. Warsztaty pozwolą uczestnikom odkryć talenty, rozwijać pasję i wzbogacić twórczy potencjał. Najcenniejszy w takiej formule działania, jest fakt, że uczestnik sam decyduje o przechodzeniu z pracowni do pracowni, sam dokonuje wyboru, w której technice chce pracować. Ta akcja będzie czasem, w którym spotyka się ze sobą wielu uczniów w różnym wieku. Sale lekcyjne na parę godzin zamienią się w pracownie plastyczne, a hol szkoły w galerię sztuki.
       Happening startuje o godz. 10, w piątek, 21 września 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej SPSK w Bielicy. Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież z Godkowa, Bielicy oraz okolic.
       Organizatorem przedsięwzięcia jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Godkowie oraz Publiczną Szkołą Podstawową Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Bielicy.
       Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
      
Paula Radzikowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem