UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jubileuszowy 30. Salon Elbląski – zgłoś swoje prace

 
Elbląg, Jubileuszowy 30. Salon Elbląski – zgłoś swoje prace

Z końcem miesiąca upływa termin nadsyłania zgłoszeń do uczestnictwa w największej i najbardziej prestiżowej wystawie prezentującej twórczość artystów związanych z Elblągiem – Salonie Elbląskim. W tym roku, ze względu na jubileuszową 30. edycję, taka prezentacja nabiera szczególnego charakteru.

Salon Elbląski, cyklicznie co dwa lata realizowana duża wystawa, to najlepsza okazja do zapoznania się z najnowszą twórczością artystów związanych z szeroko pojętym środowiskiem elbląskim (urodzonych w Elblągu, zamieszkałych w Elblągu lub związanych z dawnym województwem elbląskim, realizujących w środowisku elbląskim swoje artystyczne projekty).
       Spośród autorów zgłoszonych i zakwalifikowanych do wystawy prac wybrani zostaną zwycięzcy Nagrody Rady Programowej i Nagrody Publiczności - a pewnie na tym nagrody się nie skończą.
       Jest jeszcze możliwość zgłoszenia swoich prac do udziału w wystawie.
       Wypełniony formularz oraz zdjęcia maksymalnie 3 prac przyjmujemy mailowo (wioleta@galeria-el.pl) lub osobiście/pocztą do 31 marca 2019.
       Wszelkich dodatkowych informacji dotyczących warunków organizacji „30. Jubileuszowego Salonu Elbląskiego” udziela Wioleta Bizunowicz, e-mail: wioleta@galeria-el.pl, tel. 55 625-67-84
      
       Organizatorami 30 Jubileuszowego Salonu Elbląskiego są Centrum Sztuki Galeria EL oraz Elbląskie Towarzystwo Kulturalne.
       Regulamin uczestnictwa w wystawie oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie.
      
Wojciech Minkiewicz, Centrum Sztuki Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama