UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Laur dla Kina Światowid

 
Elbląg, Laur dla Kina Światowid
fot. archiwum UM WWM
Reklama

Już po raz 15. Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego wyróżnił osoby i firmy, promujące nasz region w kraju i za granicą. Wśród zdobywców Laurów „Najlepszym z Najlepszych” 2018 znalazło się elbląskie Kino „Światowid”, które otrzymało nagrodę w kategorii Społeczeństwo Nauka Kultura.

Wczoraj, 5 kwietnia na gali w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej ogłoszono najlepsze firmy, działalności i osobowości z naszego rejonu. Łącznie 30 laureatów odebrało swoje wyróżnienia z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Gustawa Marka Brzezina. Za działalność w promowaniu kultury tegorocznym laurem „Najlepszym z Najlepszych” uhonorowane zostało Kino „Światowid”.
       Po raz pierwszy nagrody przyznano w 2004 roku, od tamtej pory uhonorowano już ponad 300 laureatów. W tym roku laury otrzymać można było w 10 kategoriach: Bliżej Natury, Innowacje i Rozwój, Inteligentne Specjalizacje, Osobowość, Społeczeństwo Nauka Kultura, Sport, Sztuka Kulinarna, Środowisko, Turystyka i Zdrowie. W każdej z tych kategorii kapituła wyłania maksymalnie 3 laureatów.
       Oprócz tych nagród na wniosek marszałka wybierany jest również zdobywca Diamentowego Lauru, którego otrzymują osoby i firmy odznaczające się ponadprzeciętnymi osiągnięciami i działaniami na rzecz środowiska lokalnego. Tym razem Diamentowym Laurem odznaczona została elbląska spółka OPEGIEKA.
       Gala była okazją do podsumowania całorocznych dokonań osób i instytucji promujących region Warmii i Mazur. Uroczystość uświetnił koncert Anity Lipnickiej z zespołem The Hats.
      
Agnieszka Pastuszka, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama