UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sprawdź się i weź udział w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

 
Elbląg, Sprawdź się i weź udział w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Recytacje, monodramy i poezja śpiewana – między innymi w takich artystycznych formach sprawdzić się mogą uczestnicy 64. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jego laureatami było wielu znanych polskich aktorów m.in. Janusz Gajos, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Marek Kondrat czy Michał Żebrowski.

- Eliminacje rejonowe odbędą się 11 kwietnia o godz. 10 Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu - mówią organizatorzy. - W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych, ostatnich klas gimnazjum oraz osoby dorosłe, zamieszkujące na terenie: Elbląga, Fromborka, Tolkmicka, Młynar, Milejewa, Gronowa Elbląskiego, Markus, Rychlik, Pasłęka, Godkowa, Braniewa, Lelkowa, Płoskini, Wilcząt oraz Pieniężna.
       Do wyboru są cztery kategorie: turniej recytatorski, turniej wywiedzione ze słowa, turniej teatrów jednego aktora i turniej poezji śpiewanej.
       Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 29 marca. Regulamin i karty zgłoszeń dostępne są na stronie w zakładce Konkursy oraz na stronie.
       Karty uczestnictwa należy dostarczyć do CSE „Światowid” (pokój 38 a – I piętro), wysłać pocztą elektroniczną (email: dagmara.behrendt-nowicka@swiatowid.elblag.pl) lub na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, plac  K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg. Wszelkie pytania można kierować pod nr tel. 55 611 20 59.
      
      
Karolina Śluz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama