UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Techniki kreatywne w malarstwie

 
Techniki kreatywne w malarstwie

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na warsztaty, które odbędą się 13 kwietnia od godz. 11 (pracownia 16, piętro -1, CSE „Światowid”), a skierowane są do instruktorów, terapeutów, opiekunów oraz do osób dorosłych z różnymi formami niepełnosprawności.

Będzie to warsztat plastyczny, nakierowany na kreatywne użycie farb i narzędzi, w którego zakres wchodzą: malowanie na dużych płaszczyznach, używanie pędzli, gąbek, szpachelek, na podłożach płóciennych, papierowych, a także na szkle. Działania artystyczne oprócz wartości estetycznych wzmacniają poczucie własnej wartości, indywidualną ekspresję oraz kształtują umiejętności pracy zespołowej. Twórczość plastyczna wspiera wielozmysłowe postrzeganie wielu zjawisk i wyrażanie emocji. Sprzyja rozwojowi  indywidualnych form wypowiedzi i swobodnemu eksperymentowaniu w zakresie różnych technik. Wśród instruktorów, terapeutów i uczestników jest wiele osób z pasjami, które poszukują wskazówek, sposobów pracy z tworzywem.
       Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
       Zapisy do dnia 12.04.2019 r., mail: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl lub tel. 55 611 20 65.
       Warsztaty realizowane w ramach projektu “Siła wsparcia” / „Strenght of support”  
       Akcja 2 - Partnerstwa strategiczne. Współpraca na rzecz innowacji  i dobrych praktyk. 
      
Paula Załuska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...