UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty teatralne w Światowidzie

 
Warsztaty teatralne w Światowidzie

Za nami warsztaty krasomówcze, dziennikarskie, muzyczne, filmowe i plastyczne. Teraz czas na teatralne akcenty. Jeśli masz od 13 do 19 lat i nie masz planów na wakacje, to zapisz się na zajęcia organizowane przez CSE „Światowid”. Udział w nich jest bezpłatny.

Warsztaty teatralne rozpoczną się 21 i potrwają do 24 lipca. Zajęcia poprowadzi Anna Kobiela prezes gdańskiej Fundacji Re: Akcji Artystycznych "FREA-art", której misją jest rozwój twórczości oraz wspieranie działań zmierzających do poprawy relacji międzyludzkich.
       - Podczas spotkań uczestnicy nabędą podstawowych umiejętności aktorskich, nauczą się swobodnego bycia na scenie – mówi Marta Derlukiewicz z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. – Młodzi ludzie nabiorą pewności siebie, a dodatkowo przygotują przedstawienie teatralne, które zostanie zaprezentowane podczas „Lekcji historii o Elblągu” we wrześniu.
       Zajęcia będą świetną okazją do nauczenia się podstaw gry aktorskiej oraz zawarcia nowych znajomości. Uczestnicy nabędą wiele umiejętności, dzięki którym łatwiej będzie im odnosić sukcesy w codziennym życiu.
       Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach proszone są o wysłanie e-maila ze zgłoszeniem na adres: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl, bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 55 611 20 55.
       Udział w warsztatach jest bezpłatny.
      
      
Projekt „Spacer w przeszłość – część druga” dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu "Patriotyzm Jutra 2015”

      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem