UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Z Muzeum w przyszłość. Modernizacja Muzeum Archeologiczno - Historycznego w Elblągu

 
Z Muzeum w przyszłość. Modernizacja Muzeum Archeologiczno - Historycznego w Elblągu
fot. nadesłana

W dniach 18- 20 września Muzeum Archeologiczno – Historyczne w Elblągu gościć będzie kilkudziesięciu muzealników z Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Danii, Szwecji i Finlandii. Elbląskie Muzeum zamyka obecnie projekt: „Z Muzeum w przyszłość. Modernizacja Muzeum Archeologiczno - Historycznego w Elblągu - etap II”.

Dzięki uprzejmości marszałka samorządu województwa warmińsko-mazurskiego Gustawa Marka Brzezina i wsparciu finansowemu Samorządu, Muzeum przygotowało konferencję naukową na temat stosowania w muzealnictwie najnowszych technologii.
       Gośćmi konferencji są członkowie dwóch organizacji zrzeszających muzea z krajów nadbałtyckich: Network of Museums in the Baltic oraz The Association of the Castles and Museums in Baltic Sea. Tradycyjnie każdego roku każda z grup spotyka się w szerokim gronie swoich własnych członków podczas roboczych posiedzeń, z którymi zwykle związane są konferencje naukowe oraz zwiedzanie regionu, w którym odbywa się spotkanie. W związku z finalizacją elbląskiego projektu po raz pierwszy obie grupy spotkają się wspólnie.
       W ramach konferencji o takim samym, znaczącym tytule, tj. „Z muzeum w przyszłość”, zaprezentowane zostaną wyniki realizacji bieżącego projektu oraz projektu „Muzea ponad granicami” zrealizowanego w latach 2012-2014 wraz z Muzeum Brama Frydlandzka w Kaliningradzie w ramach programu Litwa-Polska-Rosja. Goście konferencji przedstawią też najnowsze działania w swoich muzeach. Na zakończenie konferencji, co jest zwyczajowym i programowym działaniem obu stowarzyszeń, podjęte zostaną deklaracje związane ze wzajemną promocją uczestniczących instytucji. Obowiązkowym punktem spotkania jest oczywiście zwiedzanie naszego miasta.
       Projekt dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego
      

       ----  materiał płatny -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl