UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Jestem mieszkańcem sąsiedniego bloku. Uważam, że budowa parkingu jest niezbędna, na osiedlu jest taki ścisk samochodów, że nie ma gdzie ich już stawiać. Jeśli ktoś chcę mieć ogródeczki, to polecam przeprowadzić się na wieś, albo zakupić działkę, anie robić z miasta wieś. Chciałbym dodać jeszcze, że te ogródeczki przybalkonowe nie wyglądają dobrze, wszystko z innej parafii(różnego rodzaju płoty itd) bardziej estetycznie wyglądałaby sama zieleń z jakimiś drzewami, bądź krzewami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22 16
  Domq(2018-05-07)
 • @Domq - bo masz parking wybudowany z tyłu bloku a z przodu co wam wybudowali ''tylko dla mieszkańców ul. fromborskiej 5'' nie zawsze są otwarte '' klucze'' i samochodów nie ma miejsca są puste. .. .logiki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 3
  xyzqwe(2018-05-07)
 • @xyzqwe - do @xyzqwe Jeśli chodzi o parkingi, to miałem na myśli bardziej całe miasto, niż moje osiedle o którym jest mowa. Natomiast logiki nie trzeba mnie uczyć, bo jeśli wybudowali parking dla osób z bloku Fromborska 5 i ludzie wykupują miejsca to tym samym te darmowe się zwalniają :) Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 1
  Domq.(2018-05-07)
 • @Domq. - dodaj w cudzysłów ''WYKUPUJĄ'' jak się ma znajomości to sie wszystko ma proste !! Gdzie kupują? w ''spółdzioelniach'' a to wiadomo co jest ! KOMUNA DALEJ SIĘ CIĄGNĄCA ! i nie pisz, ze się zwalniają bo mi samochód już pare razy obtłukli i winnego nie ma a co do tego parkingu to serio przeginka z fromborskiej 5 mają za blokiem i tylko do ich dyzpozycji. .. z przodu przydałoby się mieszkańcom 209c a nie ludzie muszą po trawnikach w gówna rozjeżć, również pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  xyzqwe(2018-05-07)
 • @xyzqwe - Nie rozumiem, pisałem również, że jestem za tym aby budowali parkingi otwarte dla wszystkich, więc nie rozumiem twoich komentarzy? Poza tym, dla ścisłości nie mieszkam na Fromborskiej, tylko na Królewieckiej, więc również nie mam dostępu do tego parkingu, który znajduję się przy bloku nr 5.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  Domq.(2018-05-07)
 • @Domq. - no to dobrze dobrze. .. bez nerwów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 1
  xyzqwe(2018-05-07)
Reklama