UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nagroda dla Informatyki

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2019-04-05
Aktualizowany 2019-04-08 07:00
 
Nagroda dla Informatyki

Decyzją Komisji Akredytacyjnej Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Informatyka w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu uzyskał Certyfikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” 2019 oraz Certyfikat nadzwyczajny - Laur Innowacyjności.

Instytut Informatyki Stosowanej elbląskiej PWSZ-ki od lat otrzymuje wysokie oceny wystawiane zarówno przez ministerstwo jak i pracodawców zatrudniających absolwentów uczelni. Celem Programu „Studia z Przyszłością” jest promocja kierunków studiów, które wyróżniają się na rynku nowoczesnością koncepcji kształcenia, jakością realizowanego programu oraz skutecznością w edukowaniu dla rynku pracy. Konkurs służy również promowaniu najbardziej innowacyjnych, oryginalnych i wartościowych merytorycznie pomysłów na kształcenie studentów – kształcenie z uwzględnieniem oczekiwań interesariuszy zewnętrznych uczelni.
       Certyfikat Nadzwyczajny „Laur Innowacji” otrzymują te spośród certyfikowanych kierunków studiów, które – w opinii Komisji Eksperckiej – wdrożyły najbardziej innowacyjne i unikalne rozwiązania w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny.
      
       W ostatnich dniach PWSZ w Elblągu podpisała porozumienie z firmą ASSECO Data Systems. Współpraca obejmie zarówno sferę naukową, jak i wspólne przedsięwzięcia informatyczne oraz organizację staży zawodowych dla studentów i absolwentów Uczelni.
       - Od około trzech lat mocno wchodzimy we współpracę z uczelniami wyższymi. Próbujemy stworzyć grupę uczelni partnerskich, żeby wspólnie wypracować dobre rozwiązania w kwestii systemów informatycznych w szkolnictwie – mówi Daniel Lala, Wiceprezes Zarządu ADS.
       - Elbląska PWSZ jest uznana za jedną z najlepszych. Bardzo nam zależy na tym aby współpraca ta nie była tylko listem, tylko żebyśmy zaczęli konkretnie współpracować – dodaje Grzegorz Pytkowski, pełnomocnik Zarządu ds. edukacji.
       W ramach porozumienia zaplanowane jest również aplikowanie i realizacja wspólnych projektów finansowanych z funduszy Unii Europejskiej bądź środków krajowych Współpraca ma też dotyczyć przedsięwzięć promujących informatykę, takich jak konkursy, czy szkolenia.
      
       PWSZ w Elblągu konsekwentnie i skutecznie wypełnia misję kształcenia młodzieży na najwyższym poziomie w specjalnościach dających dużą szansę zdobycia pracy lub założenia własnej firmy. W ciągu dwudziestolecia Uczelnia zyskała renomę, która wyróżnia ją na arenie ogólnopolskiej. Otrzymane liczne certyfikaty i nagrody podkreślają, że PWSZ w Elblągu stawia na nowoczesne kształcenie, jego jakość oraz skuteczność w edukowaniu dla rynku pracy.

       ----- artykuł sponsorowany ------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl