UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W święta dzielą się z innymi

 
Elbląg, W święta dzielą się z innymi
fot. nadesłana
Reklama

Okres Świąt Bożego Narodzenia to bardzo wyjątkowy i magiczny czas. Są to chwile, kiedy w sercach każdego z nas budzi się to co dobre, i tą dobrocią chcemy się dzielić z innymi. Jak co roku, również i tym razem studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Elblągu podejmują różnego rodzaju przedsięwzięcia charytatywne.

W ostatnim czasie w murach Uczelni odbyły się dwie akcje przeprowadzone przez Studenckie Koło Myśli Społecznej i Politycznej Seneka. Organizowana przez nich od wielu lat kampania „Moc Krwi” (wcześniej Wampiriada) w tym roku zachęciła 34 osoby do dołączenia do grona honorowych krwiodawców. Oczywiście nie mogło zabraknąć długo wyczekiwanej słodkiej ciastomanii, która 15 blachami łakoci umiliła dzień całej społeczności akademickiej PWSZ w Elblągu. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży ciast przeznaczone zostały na zakup niezbędnych akcesoriów oraz prezentów mikołajkowych dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Kasprzaka w Elblągu. Oba przedsięwzięcia pokazały, że studenci są aktywni i chcą pomagać na tyle, na ile mogą. Jak widać chcą i mogą jeszcze dużo! W tym roku grudzień w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu wypełniony jest charytatywnymi zbiórkami. Dziś (12 grudnia) Rada Studentów zaprasza na „Mikołajkowy Lunch”. Będzie to świąteczny kiermasz, który zawita w godzinach 9 - 12 do wszystkich instytutów PWSZ w Elblągu, a dochód ze sprzedaży smakołyków zostanie przekazany na rzecz Hospicjum Elbląskiego im. dr Aleksandry Gabrysiak. Jeszcze w tym tygodniu kwestę dla potrzebujących rozpoczynają studenci I roku Pedagogiki specjalnej, którzy otrzymane słodycze, maskotki oraz przybory szkolne przekażą dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Uścicach. Natomiast 19 grudnia Klub Ambasadora PWSZ w Elblągu zachęca do przynoszenia wszelakich produktów użytku codziennego – zbiórka będzie na rzecz Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej. Potrzebne jest Wszystko! Kredki, mazaki, kolorowanki, książeczki itd.
       - Nie naprawimy świata. To nie jest możliwe, ale możemy pokazać, że jesteśmy jego dobrą stroną – pisze redakcja Studenckiej Gazetki Netka.
      
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama