UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ściąga portElu. A po szkole idę na…

Elbląg, Ściąga portElu.  A po szkole idę na…

 Za kilka dni rozpoczyna się rok szkolny. Niektóre dzieci się smucą z powodu końca wakacji, inne cieszą z możliwości ponownego spotkania ze znajomych ze szkolnej ławki czy poszerzania horyzontów. Program obowiązujący w szkole nie zawsze jednak trafia do uczniów, dlatego też sporą część czasu spędzają oni na zajęciach pozaszkolnych, gdzie mogą rozwijać swoje pasje i talenty.

 Postanowiliśmy ułatwić wybór zajęć, na które można posłać pociechy. Poniżej znajdziecie zestawienie miejsc, w których najmłodsi oraz młodzież mogą rozwijać swoje zainteresowania pod okiem specjalistów. Może będzie to hobby, a może życiowa pasja, która ukształtuje nasze dzieci.
      
       Akcent Szkoła Językowa - to szkoła, która powstała z miłości do języków, gdzie najważniejsza jest atmosfera i indywidualne podejście do człowieka. Oferujemy 7 języków na wszystkich poziomach: angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski, francuski dla dzieci od 3 lat, młodzieży, dorosłych i seniorów oraz polski dla obcokrajowców. Organizujemy także kursy poranne i weekendowe. Uczymy przy pomocy tablic interaktywnych nowoczesnymi metodami zaczerpniętymi z Wielkiej Brytanii. Połowa lekcji prowadzona jest metodą Direct przez konwersacje, a druga połowa tradycyjnymi metodami, dzięki temu nasi kursanci szybko zaczynają mówić płynnie. Wyróżniamy się przestronnymi, dużymi salami najnowocześniej wyposażonymi w mieście. Zajęcia urozmaicamy grami i programami na tablicy interaktywnej. Dzięki temu kursanci zapominają o własnych barierach, a język przyswajany jest łatwo i szybko. NOWOŚĆ: joga hormonalna, partner joga dla mam z dziećmi, kursy językowe dla opiekunek, kursy mama-dziecko, półkolonie i obozy językowe! Zapraszamy na Tydzień za FREE 17-20 września. Nasza szkoła znajduję się na Pl. Dworcowym 3a, I piętro, tel. 665 868 688. Zrób darmowy test i obejrzyj filmik o naszej szkole. Odwiedź nas, poleć osobę a otrzymasz 50zł rabatu! Do zobaczenia.
      
       Black Cat Division – Nauka Śpiewu – to nowo otwarte, profesjonalne studio wokalne, prowadzone przez Gracjana Kalandyka, uczestnika takich programów jak X-Factor i The Voice of Poland, gdzie pod skrzydłami Justyny Steczkowskiej zajął III miejsce. Indywidualne zajęcia wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbywają się przy ul. Kosynierów Gdyńskich 4 w Elblągu. Zajęcia składają się z dwóch części. Pierwsza z nich to ćwiczenia emisji głosu. Druga z nich to rejestracja i praca nad utworem wybranym przez ucznia. Black Cat Division wyposażone jest w profesjonalny sprzęt studyjny i oferuje swoim uczniom rejestracje lekcji w najlepszej studyjnej jakości. Gracjan jest absolwentem wokalistyki jazzowej i muzyki estradowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz czynnym wokalistą z doświadczeniem scenicznym, gitarzystą, kompozytorem i autorem tekstów. Jego debiutancki album ukazał się w kwietniu bieżącego roku, nakładem największej wytwórni w Polsce – Universal Music Polska. Ma za sobą koncerty, na których wystąpił wspólnie m. in. z: Margaret, Juan Carlos Cano, Justyną Steczkowską, zespołem Dżem, Markiem Piekarczykiem i TSA. Więcej pod numerem 503 469 326 i na stronie www.blackcatdivision.pl.
      
       Edun Korepetycje w Elblągu - to centrum edukacyjne, które już szósty rok szkolny pomaga i wspiera uczniów na każdym poziomie edukacji szkolnej. W naszej ofercie znajdują się korepetycje i kursy ósmoklasisty, gimnazjalne i maturalne z każdego przedmiotu. Posiadamy sukcesy i wysoką zdawalność naszych maturzystów i gimnazjalistów! Wszystkie korepetycje w jednym miejscu! Oferujemy Państwu regularne i systematyczne korepetycje, dzięki którym uczeń nie tylko nadrobi zaległości szkolne, przygotuje się do klasówek, matury, egzaminu ósmoklasity, gimnazjalnego lub zaliczy przedmiot na studiach, a także poszerzy wiedzę i polubi przedmiot, którego się uczy. Nauka w Edun Korepetycje odbywa się: w małych grupach o zbliżonym poziomie nauczania (2-4 osoby) lub indywidualnie; kursy maturalne, gimnazjalne i ósmoklasisty w grupach (4-6 osób). Dlaczego Edun Korepetycje? Pewnie zastanawiasz się czemu masz skorzystać z naszej oferty? W Edun Korepetycje nigdy się nie rozczarujesz! Stawiamy na skuteczne i innowacyjne techniki nauczania. Z Edun Korepetycje nauka to przyjemność w przyjaznej i bezstresowej atmosferze! Każdemu uczniowi zapewniamy indywidualne podejście. Inspirujemy i motywujemy ich do samodzielnego rozwiązywania problemów. Stosując metodę małych sukcesów, każde zajęcia to spora dawka wiedzy dla uczniów (każde zajęcia trwają 90 minut). Nasi podopieczni potrafią nazwać swoje postępy i umiejscowić na liście wymogów edukacyjnych programu nauczania. Uczymy w sposób praktyczny, rozwiązujemy zadania i uczymy strategii egzaminacyjnych. Korepetycje i kursy: maturalne, gimnazjalne i ósmoklasisty prowadzone są w dobrze wyposażonych salach. Zindywidualizowany tok nauczania, szeroki wachlarz korepetycji oraz kursów, doświadczona kadra, a przy tym atrakcyjne ceny już od 18 złotych/lekcja - to nasze atuty. Jeśli chcesz poprawić swoje oceny oraz stan swojej wiedzy lub przygotować się do egzaminu ósmoklasisty, gimnazjalnego lub matury- odwiedź nasz oddział Edun Korepetycje już dzisiaj! Oferujemy darmową lekcję próbną!!! Zapisując się na kurs ósmoklasisty i gimnazjalisty w sierpniu oferujemy bonusy, a na kurs maturalny zyskasz nawet 400 zł! Ósmoklasito i Gimnazjalisto, tylko w sierpniu, możesz zyskać dodatkowe bonusy!!! Maturzysto, tylko w sierpniu, możesz zyskać nawet 400zł! Więcej informacji o naszych korepetycjach znajdziesz na stronie lub pod nr: 55 621 29 28, 796 212 922.
      
       FanRobot – Nauka i Zabawa - zapraszamy na ciekawe zajęcia z programowania w świecie Minecrafta, robotykę, eksperymenty naukowe, program "młody programista" i nowość akademię YouTube. Wybierz najlepszy program dla swojego dziecka: zajęcia w świecie Minecraft: Wstęp do programowania (7-8 lat) - ćwiczymy myślenie algorytmiczne oraz umiejętności matematyczne. Podstawy programowania (8-10 lat) - zapoznanie z podstawowymi pojęciami i konstrukcjami logicznymi z zakresu programowania: warunek, pętla, zmienna. Tworzenie algorytmów w języku blokowym LUA. Programowanie dla zaawansowanych (10-12 lat) - programowanie w tekstowych językach LUA i Python. Zwieńczeniem zajęć jest realizacja samodzielnych projektów programistycznych z wykorzystaniem elementów elektroniki Arduino. Akademia YouTube (9-12 lat) - Na zajęcia Youtube zapraszamy młode kreatywne osoby, które chcą spróbować swoich sił przed kamerą lub marzą o prowadzeniu własnego kanału na YT. Warsztaty mają charakter projektowy – wykorzystujemy komputer do pracy twórczej i realizacji własnych projektów filmowych pod okiem naszych instruktorów. Robotyka (7-9 i 10-12 lat) - podczas konstruowania robotów z Lego Mindstorms EV3 lub Lego WeDo dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale i poznają fascynujący świat techniki. Krok po kroku budują robota, którego ożywiają za pomocą obrazkowego języka programowania. Eksperymenty naukowe (8-11 lat) - niezwykły świat kolorowych oraz efektownych doświadczeń. Bez klasówek, bez sprawdzianów – właśnie tak dzieci poznają chemię, fizykę i biologię. Młody programista (8-11 lat) - kodowanie prostych gier zręcznościowych w Scratchu. Programowanie scottie go oraz ozobotów. Na koniec wszyscy przeniosą się do inteligentnego miasta, gdzie będą programować sygnalizacje świetlne na skrzyżowaniach, przejściach dla pieszych czy przejazdach kolejowych. Dodamy do tego także uliczne oświetlenie z czujnikami zmierzchu. Łącząc siły wszystkich małych programistów powstanie jedna, wielka makieta cyfrowego miasta. Chciałbyś, żeby Twoje dziecko miało ciekawe urodziny? Dwie godziny zabawy z robotyką Lego, Minecraftem lub eksperymentami zadowoli nawet najbardziej wymagających młodych naukowców. Chcesz być na bieżąco? Sprawdzaj nasz profil i stronę: www.fanrobot.pl. Tam znajdziesz wszystkie, szczegółowe informacje. Zapraszamy na nasze warsztaty również klasy szkolne. Trwają zapisy na nowy rok szkolny 2018/19. Więcej informacji pod nr: 517 03 02 02.
      
       Leonardo School - zaprasza dzieci w wieku 2-13 lat. To szkoła, gdzie dziecko przeżywa wspaniałą przygodę. Uczy się nie tylko języka angielskiego, ale także tego, jak skutecznie, szybko i z radością zdobywać wiedzę. Zapisując tu swoje dziecko dajesz mu szansę, aby uczestniczyło w zajęciach opartych na wyjątkowych metodach. Zapraszamy więc dzieci na zajęcia w dwóch modułach: Leo English– wyjątkowa metoda nauki języka angielskiego dla dzieci od 2 do 12 lat. To zajęcia, na których mówi się tylko po angielsku. Żadna lekcja się nie powtórzy. Pracujemy twórczo, interesująco i efektywnie. wykorzystując szeroki wachlarz nowoczesnych pomocy dydaktycznych (ponad 700 na 7 poziomach nauczania). Leo Maniak– nietuzinkowy program skierowany do dzieci 8-13 lat. Ma on na celu rozbudzić i rozwinąć zainteresowania i talenty drzemiące w umyśle dziecka. Przy wykorzystaniu skutecznych metod efektywnej nauki, dziecko przyswoi ortografię (ok. 500 słów), zacznie płynniej czytać, korzystać ze sprawdzonych technik pamięciowych do łatwego zdobywania wiedzy z podstawy programowej szkoły podstawowej. Aby się o tym przekonać, przyjdź na bezpłatne lekcje pokazowe w każdą sobotę września między 10-tą a 13-tą – Elbląg, ul. Hetmańska 15 I-J. Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń 733 500 443, napisz na elblag@leonardoschool.pl i odwiedź nasz profil.
      
       Maluchy Pływają - zapraszają na naukę pływania oraz zajęcia sportowe! Szkoła pływania prowadzi zajęcia dla: niemowląt od 3 miesiąca życia, dzieci, młodzieży i osób dorosłych. W ofercie: oswajanie z wodą, nauka pływania od podstaw, doskonalenie pływania, treningi pływackie, zajęcia grupowe i indywidualne, zajęcia zorganizowane dla grup przedszkolnych i szkolnych, przygotowanie do egzaminów pływackich. NOWOŚĆ! Zajęcia sportowe- ogólnorozwojowe dla dzieci od 4 roku życia! Informacje i zapisy na www.maluchyplywaja.pl oraz pod nr tel.: 500 131 668 lub 512 188 804.
      
       Multimedialna Szkoła Językowa Perfect - Nowe i najnowocześniej wyposażone miejsce do nauki w Elblągu. To właśnie Perfect. Pasja i ponad 10- letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą pozwoliło na przygotowanie idealnej oferty nauki języka angielskiego dla Twojego dziecka. U nas każdego traktujemy wyjątkowo, dlatego oferujemy zajęcia grupowe oraz indywidualne; jeden lub dwa razy w tygodniu, w zależności od potrzeb ucznia. Dodatkowo, jeśli materiał okaże się być zbyt trudny do samodzielnej powtórki, oferujemy darmowe konsultacje z lektorem. Ma być skutecznie, tanio i nowocześnie. Dla młodszych dzieci nauka poprzez zabawę z wykorzystaniem multimedialnych rozwiązań - magiczny dywan (Fun Floor)- NOWOŚĆ w naszym mieście, dla starszych tablica interaktywna z mnóstwem ćwiczeń i aplikacji, tablety z e-bookami oraz interaktywne piloty do testów. Wiemy, że uczniowie coraz częściej wolą sięgać po rozwiązania cyfrowe, więc i my też tacy jesteśmy. Jesteśmy pewni, że nauka z nami przyniesie szybkie i skuteczne uzyskanie zamierzonych efektów. Serdecznie zapraszamy! Nauka od 4 roku życia, małe grupy, przygotowanie do egzaminów, zajęcia indywidualne i atrakcyjne ceny – to właśnie my. Zapraszamy to kontaktu telefonicznego pod nr: 504 650 690. Zachęcamy także do kliknięcia w nasz CENNIK.
      
       NJO Regent - zaprasza na kursy popołudniowe skierowane do dzieci i młodzieży oraz wieczorowe dla dorosłych. Organizujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski. Kolejny rok uczymy języka japońskiego! Zajęcia od poniedziałku do piątku. Zapisy na kursy prowadzimy do 10 września. W dniach 6-14 września, w godzinach 15.30-18.00 możliwość sprawdzenia poziomu znajomości języka i rozmowy z lektorami. Jako jedyni w Elblągu uczymy w oparciu o autorską metodę, której podstawą jest praca z native speakerami. Nasze 20-letnie doświadczenie potwierdza, że kluczem w nauczaniu jest kontakt z żywym językiem. Niepowtarzalna atmosfera, jaką tworzą lektorzy z różnych stron świata oraz klimat szkoły sprawią, że nauka języka stanie się Twoją pasją! Zapisy pod nr tel. 55 236 88 65 lub e-mail: sekretariat@regent.edu.pl.
      
       Pracownia Plastyczna RYT - Po wakacyjnej przerwie w poniedziałek 3 września zostaną wznowione warsztaty w Pracowni Plastycznej RYT znajdującej się na Starym Mieście w Elblągu. Od 17 lat pracownia otwiera swoje drzwi dla wszystkich chętnych, którzy kolejny rok chcą doskonalić swoje zdolności plastyczne oraz dla tych, którzy po raz pierwszy zechcą spróbować swoich sił w rysunku, malarstwie, rzeźbie czy grafice warsztatowej. Dla uczestników warsztatów została przygotowana bardzo ciekawa oferta zajęć warsztatowych skierowanych do różnych grup wiekowych, uzdolnionych plastycznie jak i takich, którzy z plastyką są „na bakier” i chcieliby to zmienić. W ofercie swoje miejsce znajdą mali twórcy 5 -6 lat, dzieci szkół podstawowych, liceów ogólnokształcących oraz dorośli szukający wytchnienia od codziennych obowiązków. Zaletą zajęć w mojej pracowni jest praca w małych grupach, która pozwala na bardziej indywidualne podejście do każdego uczestnika warsztatów. Staram się aby mali twórcy w formie zabawy nauczyli się odkrywać swoje talenty i doskonalili umiejętności manualne, aby młodzież w atmosferze akceptacji i poczucia bezpieczeństwa nabywała predyspozycje do mówienia o świecie językiem sztuki, aby dorośli choć na chwilę zapomnieli o obowiązkach i nauczyli się robić coś tylko dla siebie. Zapewniam wszystkie materiały potrzebne do realizacji zadań a wykonane prace zabierane są do domu. Zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą oraz wędrówki po naszych galeriach na stronie internetowej www.pracowniaplastycznaryt.pl. Zgłoszenia już są przyjmowane 606 48 18 28. Liczba miejsc w pracowni jest ograniczona.
      
       Szkoła matematyki 2plus2 - Rozpoczynamy kolejny rok przygody z matematyką. Naszą misją jest poszerzanie wiedzy dzieci i młodzieży w każdym wieku od szkoły podstawowej do średniej oraz zarażanie ich pasją. Uczymy rozumienia matematyki. Nasze zajęcia są dostępne dla każdego – od ucznia z problemami w szkole, do geniusza matematycznego, który bierze udział w konkursach oraz olimpiadach. Program nauczania jest wybierany pod ucznia, przez co możemy zrealizować potrzeby każdego adepta oraz rodzica. Nasze zajęcia odbywają się w kameralnych, trzy lub czteroosobowych grupach złożonych z rówieśników. Praca z każdym uczniem jest sprawą indywidualną – w przeciwieństwie do wielu placówek nie prowadzimy zajęć w oparciu o sztywne scenariusze. Dodatkowo, co wyróżnia nas od typowych kursów, dla nas jest ważne aby uczeń zrozumiał dany materiał, a nie jedynie przepisał go z prezentacji czy ze słuchu do zeszytu. Realizujemy prawdziwe potrzeby uczniów i ich rodziców, a nie narzucony z góry, abstrakcyjny program który często mija się z rzeczywistymi potrzebami! Prowadzimy także korepetycje z matematyki pozwalające nadrobić zaległości, zrozumieć niezrozumiałe i zapomnieć o lęku przed egzaminami. Więcej szczegółów i informacje: 2plus2.edu.pl oraz 535 473 163. Jesteśmy w Elblągu przy ul. Hetmańskiej 11 lok.10 ( przyziemie budynku).
      
       Szkoła Tenisa & Squasha „SCORE”- oferuje wyczerpujące, pełne ciężkiej pracy treningi w doskonałej, przyjaznej atmosferze. Szkoła funkcjonuje przy ulicy Daszyńskiego oraz przy ul. Uroczej w Elblągu. Jej głównym zadaniem jest przede wszystkim nauka gry w tenisa, nie zapominając jednak o przyjemności, którą powinny z niej czerpać dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorsko-trenerską z wieloletnim doświadczeniem, której pasją jest tenis ziemny. Prowadzimy zajęcia: Tenisowe Kroki Malucha(4-6 lat), Tenis10 (7-10 lat), dla młodzieży i dorosłych, a także zindywidualizowane pakiety szkoleń, treningów dla zawodników (nasi profesjonalni trenerzy w swoim dorobku mają zawodników z medalami Mistrzostw Polski, Województwa oraz zwycięzców turniejów ogólnopolskich). Squash SCORE mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 135, hala CSB . Posiadamy dwa specjalistyczne korty. Squash to doskonała forma ruchu dla każdego i w każdym wieku .Zapraszamy na różne rodzaje zajęć grupowych squasha (przedszkole, szkółki, grupy młodzieżowe, grupy dla dorosłych i Lejdis), indywidualnych dla każdej grupy wiekowej. Zapraszamy do organizacji urodzin oraz spotkań integracyjnych na sportowo z rakietą. Szkoła Tenisa i Squasha Score ponadto oferuje dostosowane dla każdego treningi przygotowania motorycznego. Więcej informacji na stronie oraz pod numerami telefonów.: 695 447 385, 603 670 915.
      
      
YAMAHA Szkoła Muzyczna w Elblągu - od ponad 18 lat nieprzerwanie oferuje najnowsze trendy i wysoki standard nauczania muzyki. Radość z muzykowania jest sprawdzona przez wszystkich uczestników naszych zajęć. Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych już od 6 miesiąca życia w Programie Niemowlaki w Krainie Dźwięku, a także od 2 roku życia w programie Szkraby i Muzyka. Prawdziwą grę na instrumentach klawiszowych wprowadza Program JMC już od 4 roku życia dziecka. Młodzież i dorosłych zapraszamy na zajęcia Popular Music School obejmujące takie instrumenty jak: Perkusja, Gitara Klasyczna, Gitara Elektryczna, Gitary Basowa, Fortepian, Keyboard, Akordeon, Trąbkę, Saksofon, Skrzypce i Wiolonczelę. Dużym zainteresowaniem cieszy się program Wokalny prowadzony przez specjalistów w dziedzinie emisji głosu rozszerzony o Wokal Klasyczny i Jazzowy. Od tego roku prowadzimy także zajęcia DJ Factory czyli profesjonalny kurs DJ-ski oraz zajęcia z rejestracji dźwięku. Uzupełnieniem oferty szkoły jest w pełni wyposażone studio nagrań, w którym uczniowie mogą nagrać swoją płytę. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.szkolamuzyczna.elblag.pl lub na nasz profil. Zapisy: tel. 608 271 538, email: yamaha3@wp.pl lub w siedzibie szkoły ul. Płk Dąbka 79.
      

       Wszystkich zainteresowanych przedstawieniem swojej oferty w artykule Ściąga portElu prosimy o kontakt pod adresem milosz@portel.pl
----materiał promocyjny----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama