UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Światowe Dni Młodzieży. Trwa rejestracja

 
Reklama

Osoby, które chcą wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży odbywających się w dniach 25-31 lipca w Krakowie, mogą już wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line. W zależności od pakietu koszt wyjazdu dla jednej osoby to kwota od 150 do 760 zł.

Warunki uczestnictwa w ŚDM
       Wiek uczestników Światowych Dni Młodzieży powinien się wahać w przedziale 15-35 lat. Osoby niepełnoletnie zostaną powierzone opiekunowi grupy, za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych dziecka. Koszt uczestnictwa składa się z kosztu wybranego pakietu pielgrzyma, składki na rzecz Funduszu Solidarnościowego o wysokości 10 Euro i kosztów podróży.
      
       Pakiet pielgrzyma

       Osoba, która chce wziąć udział w ŚDM zanim wypełni formularz zgłoszeniowy, powinna zastanowić się i podjąć decyzję dotyczącą pakietu pielgrzyma. W zależności od potrzeb, do wyboru są trzy typy pakietów, które różnią się liczbą dni pobytu uczestników na Światowych Dniach Młodzieży. Warto też wiedzieć, że Diecezjalne Centrum ŚDM Diecezji Elbląskiej organizuje transport tylko dla całego pakietu A, a przy wyborze pakietów B i C grupy organizują dojazd we własnym zakresie.
       Opcja tygodniowa (A)
od 25/07/2016 do 01/08/2016:
       1-PAKIET A1: zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie, plecak pielgrzyma.
       PAKIET A1+: zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie, plecak pielgrzyma w okresie od 25/07 do 02/08/2016.
       2-PAKIET A2: wyżywienie, transport, ubezpieczenie, plecak pielgrzyma.
       3-PAKIET A3: zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie, plecak pielgrzyma.
       PAKIET A3+: zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie, plecak pielgrzyma od 25/07 do 02/08/2016.
       4-PAKIET A4: transport, ubezpieczenie, plecak pielgrzyma.
      
       Opcja weekendowa (B)
od 29/07/2016 do 1/08/2016: 
       1-PAKIET B1: zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie, plecak pielgrzyma.
       PAKIET B1+: zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie, plecak pielgrzyma w okresie od 29/07 do 02/08/2016.
       2-PAKIET B2: wyżywienie, transport ubezpieczenie, plecak pielgrzyma.
      
       Opcja: czuwanie i msza św. na zakończenie (C)  30/07/2016 i 31/07/2016 
       PAKIET C: transport, ubezpieczenie, plecak pielgrzyma.
      
       Jak się zgłosić
       Można się zgłosić do swojej parafii i jeżeli jest tam organizowana grupa z określonej wspólnoty lub z dekanatu po prostu do niej dołączyć. Można też zorganizować grupę np. ze szkoły. Trzeba jednak pamiętać, że każda grupa musi mieć swojego opiekuna. Może to być ksiądz lub katecheta, ale może to też być inna osoba dorosła. Formularze zgłoszenia dla osób indywidualnych, które szukają grupy oraz formularze grupy można wypełnić on-line.
      
       Powstała już makrogrupa elbląska

       Diecezjalne Centrum ŚDM Diecezji Elbląskiej zarejestrowało makrogrupę na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Planujemy wyjazd łącznie do 1000 młodych osób z naszej diecezji.
       Chętni kapłani, osoby pełnoletnie proszone są o deklarację zorganizowania grupy wyjeżdżającej na ŚDM w Krakowie i wyjazd do Krakowa, kontaktując się z ks. Wojciechem Skibickim (koordynatorem ŚDM), wysyłając zgłoszenie na adres e-mail sdm2016@mde.elblag.pl do końca lutego.
       Sukcesywnie na stronie internetowej będą zamieszczane informacje o powstających grupach oraz planowanym wyborze pakietu pielgrzyma - tak, aby osoby zainteresowane mogły znaleźć odpowiednią dla siebie grupę.
       W zgłoszeniu należy podać dane organizatora grupy; w temacie podając organizatora grupy, a w treści: imię, nazwisko, adres, e-mail, parafię, przewidywaną ilość osób w grupie (dane szacunkowe) - maksymalnie grupa może liczyć 150 osób, pakiet pielgrzyma jaki będzie miała grupa i język grupy. 
       W mailu zwrotnym kapłan - organizator grupy otrzyma dane dostępu do konta rejestracji oraz kod (numer) grupy. Od tego momentu będzie mógł dokonać szczegółowej rejestracji grupy, podać dane uczestników oraz dokonać płatności. Należy jednak pamiętać, że grupa musi posiadać ten sam tryb uczestnictwa w ŚDM (tzn. takie same daty przyjazdu i wyjazdu, wybrać jeden pakiet pielgrzyma, jeden język). Informacje na temat pakietów pielgrzyma znajdują się na stronie.
       Formularz zgłoszenia grupy jest tutaj.
       Formularz zgłoszenia indywidualnego (dla pielgrzymów szukających odpowiednich dla siebie grup) jest tutaj.
      
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama