UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowy komendant wojewódzki policji

 
Elbląg, Nowym komendantem wojewódzkim policji w Olsztynie został insp. Tomasz Klimek
Nowym komendantem wojewódzkim policji w Olsztynie został insp. Tomasz Klimek (fot. KWP Olsztyn)
Reklama

Minister spraw wewnętrznych i administracji na wniosek komendanta głównego policji powołał insp. Tomasza Klimka dotychczasowego komendanta powiatowego policji w Mrągowie na stanowisko komendanta wojewódzkiego policji w Olsztynie.

Insp. Tomasz Klimek w swoim pierwszym przemówieniu jako komendant wojewódzki policji w Olsztynie odniósł się do obecności Warmii i Mazur w jego życiu prywatnym i zawodowym. Nowo powołany szef warmińsko-mazurskich policjantów podkreślił, że tu urodził się, mieszka, rozpoczął pracę, dlatego zna region i jego policję bardzo dobrze. Podziękował komendantowi głównemu policji za zaufanie. To dla insp. Klimka zaszczyt, ale i odpowiedzialność. Komendant wojewódzki policji w Olsztynie złożył deklarację o rzetelnej współpracy zarówno komendantowi głównemu policji, jak i wojewodzie warmińsko-mazurskiemu. Słowa podziękowania insp. Klimek przekazał swojemu poprzednikowi.
       Z kolei ustępujący ze stanowiska insp. Marek Walczak podkreślił, jak ważne w jego zawodowej karierze było 9 miesięcy spędzone na Warmii i Mazurach. Przypomniał początek swojej pracy w regionie. Podziękował kadrze kierowniczej, policjantom, pracownikom cywilnym i szefom z instytucji i służb za współpracę, bez której uspokojenie atmosfery, rozwiązanie trudnych spraw nie byłoby możliwe. Swojemu następcy insp. Walczak życzył sukcesów i „aby oprócz kunsztu zawodowego pamiętał, że siłą tego regionu są ludzie”.
      
       źródło: warminsko-mazurska.policja.gov.pl
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • A dlaczego nikt z Elbląga to ciekawe pytanie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 1
  (2016-01-28)
 • Ponieważ z Elbląga ma korzenie w MO
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 2
  (2016-01-28)
 • Z Elbląga to mógłby być jedynie "Zielony" ale jest zastępcą a może był już zastępcą wojewódzkiego w Olsztynie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  emeryth(2016-01-28)
 • Napisz 2+2=4 i zobaczysz, że będą łapki w dół.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  (2016-01-29)
 • 500 złotych KREDYTU na każde dziecko - wg Riczi Swetru. Olszewski chciał ich wszystkich ujawnić i raz na zawsze odsunąć. Minęło 23 lata bezprawia i uwłaszczania majątku narodowego, zastygnięcia STAREGO postkomunistycznego układu. Teraz czas na dokończenie zmian na lepsze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 3
  (2016-01-29)
 • Te czystki powinny być także dokonane w urzędach miasta jak i urzędu gminy Elbląg. Wybrać nowych chcących pracować i służyć mieszkańcom. Siedzą stare głównie pryki na swoich krzesełkach i mają nas wszystkich w czterech literach a ponoć są i byli powołani służyć zaznaczę jeszcze raz słowo jakże bardzo istotne "służyć". Dobrze wszyscy wiemy jak jest i trzeba powiedzieć, że się nic nie zmieni dopóki nie dotrze do tych urzędasów słowo służyć mieszkańcom dla ich dobra a w szczególności dla ich spokoju, bezpieczeństwa i zdrowia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  (2016-01-30)
 • Entuzjaści PISu, nie spodziewacie się jaki zamordyzm nas czeka? Wszystkie zera z brzytwą to gorzej niż zwykła małpa z brzytwą! Takie modne chlapanie po wszystkich tylko nie po pisowych! Co to krasnoludki wszystkie grzeszki pochowały? Cwaniak jest zawsze cwaniakiem, nie pomoże mu nawet święcona woda!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 0
  (2016-01-30)
 • Ksiądz Proboszcz?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 0
  Zimny(2016-01-31)
Reklama